Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesLa Rosa. Zorganizuj swoje wydarzenie w centrum Bydgoszczy
27.02.2024 | 10:27

La Rosa. Zorganizuj swoje wydarzenie w centrum Bydgoszczy

Zdjęcia: mat. prasowe

W samym sercu Bydgoszczy, przy placu Kościeleckich, mieści się wyjątkowa restauracja – La Rosa. Poza ofertą śniadań, lunchy czy wspólnego spędzania czasu ze znajomymi przy kolacji, jest to miejsce gotowe do organizacji wielu imprez – od firmowych przez rodzinne po koncerty. Poznajcie jej zalety.

Restauracja La Rosa jest położona w ścisłym centrum miasta: na parterze biurowca Immobile K3 przy placu Kościeleckich – tuż obok Starego Rynku, blisko Brdy, Hotelu Focus, Wyspy Młyńskiej czy ważnych węzłów komunikacyjnych.

Lokal wyróżnia się świeżością, lekkością, zielenią i bliskością natury. We wnętrzu zastosowano naturalne materiały, a przez duże okna wpada światło. Menu jest oparte na świeżych produktach – idących z duchem czasu, a jednocześnie zgodnych z rytmem pór roku.

Filozofia Restauracji La Rosa jest oparta na szacunku do sezonowych potraw, co nadaje karcie dań autentyczności i wyjątkowego charakteru. Szef kuchni jest architektem każdego smaku, a menu odzwierciedla jego pasje oraz wyczucie gustów gości. To miejsce, w którym podniebienie doznaje prawdziwego uniesienia, a każdy klient odkryje nowe smaki i doznania kulinarne.

La Rosa – przestrzeń na Twoje wydarzenie

Restaurację La Rosa uzupełniają dodatkowe sale, które tworzą strefę eventową. W niej zorganizujesz swoje wydarzenie: rodzinne imprezy okolicznościowe (chrzciny, wesela, komunie, jubileusze czy urodziny) oraz bankiety firmowe.

Przestrzeń eventowa przy placu Kościeleckich stanowi łącznie aż 440 metrów kwadratowych powierzchni z możliwością podziału na trzy mniejsze strefy: K1 – 75 m2, K2 – 187 m2 oraz K3 – 185 m2. Można je łączyć w zależności od potrzeb i dopasować przestrzeń do liczby gości.

Wszystkie sale są klimatyzowane i mają częściowo przeszklony sufit, który zapewnia odpowiednie doświetlenie i dodaje wyjątkowego uroku. Goście wchodzą do wnętrz przez osobne wejście, co zapewnia intymność i prywatność.

Warto zwrócić uwagę na to, że sala znajduje się obok kościoła św. Andrzeja Boboli, w pobliżu są też Fara oraz kościół Garnizonowy. Jeśli więc planujesz ślub i wesele, to unikniesz wielu kwestii logistycznych – Twoi goście wezmą udział w niezapomnianej imprezie, przechodząc zaledwie kilkanaście metrów.

Nie ma wesela bez tańczenia – specjalnie dla nowożeńców i ich gości w Restauracji La Rosa stworzono wydzieloną przestrzeń na scenę i parkiet taneczny, na którym nie zabraknie miejsca dla nikogo. Sala jest gotowa na stworzenie dowolnie wybranej dekoracji, a bogate menu pozwala na przygotowanie imprezy „szytej na miarę”, zgodnie z oczekiwaniami organizatorów. Wiosną i latem goście mają do dyspozycji także wydzieloną część ogródka.

Sala w restauracji La Rosa spełniła moje oczekiwania. Personel był bardzo pomocny – od pierwszych rozmów aż do końca imprezy. Wszystko wyszło tak, jak sobie wymarzyłam – mówi pani Sandra, która organizowała swoje wesele przy placu Kościeleckich.

Restauracja La Rosa spełnia indywidualne życzenia Klientów – podczas wesel, chrzcin czy urodzin można również wynająć fragment powierzchni. Takie rozwiązanie pozwala na organizację imprezy okolicznościowej według własnych preferencji. Dużym atutem budynku jest możliwość skorzystania z parkingu podziemnego.

Przy placu Kościeleckich zorganizujesz również spotkania biznesowe – jubileusze firmy, szkolenia, konferencje czy wigilie. Prestiżowa lokalizacja w centrum Bydgoszczy, nieopodal lotniska czy węzłów dróg S5 i S10, ułatwia logistykę i ustalenie harmonogramu spędzania wolnego czasu – Twoi zwierzchnicy czy kontrahenci mogą poznać bydgoskie Stare Miasto!

W tym roku temu miejscu zaufała również młodzież i zorganizowała tutaj swoje studniówki. Łatwy dojazd, dobre jedzenie i przestrzeń do zabawy to zalety, które na pewno zostały docenione przez przyszłych maturzystów.

Restauracja La Rosa idealnym miejscem na koncerty czy stand-upy!

Restauracja La Rosa oferuje również doskonałe warunki dla występów artystycznych: scenę wyposażoną w szyny montażowe i przestrzeń dostosowaną akustyczne do potrzeb koncertów i stand-upów, bliskość szatni i toalet oraz oddzielny bar zapewniający obsługę wydarzeń kulturalnych. W klimatycznych wnętrzach odbyły się koncerty Anny Hnatowicz, Bass Astrala, Łydki Grubasa czy O.S.T.R.

Przedstawiana przestrzeń jest “elastyczna” i można ją dopasować do preferencji organizatorów i artystów. O wszelkie szczegóły zadba profesjonalna i doświadczona obsługa. Twoje wydarzenie – standup, koncert czy spektakl – odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami. Pojemność sal zapewnia udział co najmniej 200 gości. Dodajmy, że wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie z potrzebami osób z niepełnosprawnościami.