Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Lech Rypin podał plan sparingów. Wszystkie zagra na własnym obiekcie

Dodano: 04.01.2023 | 09:13

Na zdjęciu: Piłkarze Lecha Rypin rozegrają zimą sześć spotkań kontrolnych.

Fot. Archiwum

Sześć – tyle sparingów rozegrają w przerwie zimowej piłkarze IV-ligowego Lecha Rypin. Klub podał właśnie plan przygotowań do drugiej części ligowych rozgrywek.

Piłkarze Lecha w tym tygodniu kończą krótkie urlopy, a od najbliższego poniedziałku (9 stycznia) wznowią przygotowania do rundy wiosennej IV ligi, które przeprowadzą na własnych obiektach.

W najnowszym komunikacie, Lech podał także plan spotkań kontrolnych, jakie rozegra w zimowym okresie przygotowawczym. Odbędą się one na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rypinie, a pierwszym rywalem będzie 28 stycznia inny czwartoligowiec, Włocłavia Włocławek. Zespół prowadzony przez Rafała Lewandowskiego zmierzy się także z Kujawiakiem Kowal (4 lutego), Jeziorakiem Iława (11.02), Kasztelanem Sierpc (18.02) i GKS-em Wikielec (25.02). W planach jest również sparing z A-klasowym LKS-em Dąbrowa Chełmińska.

Tymczasem Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przekazał, że zaległy mecz z 14 kolejki, w którym Lech ma zagrać z Notecianką Pakość, zostanie rozegrany w sobotę, 4 marca. Tydzień później zaplanowano rozegranie pierwszej w 2023 roku ligowej kolejki IV ligi.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments