Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy Lidl w Bydgoszczy. Otwarcie już w tym tygodniu

Dodano: 30.01.2024 | 10:28

Na zdjęciu: W czwartek, 1 stycznia nastąpi otwarcie nowego sklepu sieci Lidl w Bydgoszczy

Fot. Szymon Fiałkowski

Już w tym tygodniu nastąpi otwarcie kolejnego sklepu Lidl Polska w Bydgoszczy.

Już w czwartek, 1 lutego, Lidl Polska otworzy kolejny sklep w Bydgoszczy. Mieści się on na granicy Bydgoszczy i gminy Osielsko, a dokładnie przy ul. Armii Krajowej 252 – obok skrzyżowania Armii Krajowej z Gdańską i Jeździecką. Otwarcie marketu nastąpi o godzinie 6:00.

Lidl Bydgoszcz. Nowy sklep

W ostatnich latach spółka Lidl przeprowadziła ekspansję na terenie Bydgoszczy. Nowe sklepy sieci powstały w ostatnich kilkunastu miesiącach między innymi przy ulicy Inowrocławskiej (koło zajezdni MZK), Powstańców Wielkopolskich (przy skrzyżowaniu z Wyszyńskiego), Glinki, Szubińskiej (obok Castoramy) czy na Kapuściskach. O tym, że sieć planuje budowę marketu na granicy Bydgoszczy i Osielska informowaliśmy w grudniu 2021 roku – po ponad trzech latach handlowy gigant poinformował o jego otwarciu.

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Bydgoszczy przy ul. Armii Krajowej 252 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1350 mkw. – w obiekcie zatrudniono 18 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z prawie 90 miejsc parkingowych. Będzie to szesnasty sklep Lidl Polska w Bydgoszczy.

W dniu otwarcia dla klientów przygotowano liczne promocje, poczęstunek oraz atrakcje – gadżety, degustacja produktów Piekarni w sercu Lidla oraz soków, a także malowanie buziek dla dzieci.

Jako Lidl Polska rozwijamy sieć naszych sklepów, zapewniając szeroką gamę produktów wysokiej jakości w niskich cenach, wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Ponadto zachęcamy do pobierania naszej bezpłatnej aplikacji Lidl Plus, dzięki której klienci mogą korzystać z dodatkowych kuponów, akcji promocyjnych oraz opcji płatności mobilnej Lidl Pay. Cieszymy się, że otwierając nowe placówki, tworzymy jednocześnie nowe miejsca pracy dla lokalnych społeczności – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR Lidl Polska.


CZYTAJ TAKŻE: HARTING rozbudował swój zakład w Osielsku [ZDJĘCIA]


Sieć podkreśla, że w placówce wykorzystano nowoczesne rozwiązania, m.in. ogrzewanie poprzez gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z lad chłodniczych, wentylacja z rekuperacją czy energooszczędne oświetlenie LED.

W nowym Lidlu klienci znajdą m.in. świeże owoce i warzywa w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także produkty marek własnych sieci, takich jak: wędliny Pikok, nabiał Pilos czy kosmetyków Cien. W asortymencie znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Lidl Armii Krajowej 252 – godziny otwarcia

Lidl w Bydgoszczy przy ul. Armii Krajowej 252

godziny otwarcia:
• poniedziałek – sobota: 6:00 – 22:00
• niedziele handlowe: 8:00 – 20:00

Liczba miejsc parkingowych: ok. 90
Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1351 mkw.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments