Lotto-Bydgostia zakończyła świetny sezon [ZDJĘCIA]
W poniedziałek najlepszy polski klub wioślarski podsumował ostatni sezon.
Zdjęcia: ST
W poniedziałek w Miejskim Centrum Kultury Lotto-Bydgostia zakończyła sezon 2016. Spotkanie było okazją do wyróżnienia najlepszych wioślarzy i wioślarek.
Zakończony sezon był dla klubu niezwykle udany. Bydgoszczanie zdobyli 9 medali mistrzostw Europy i świata, 77 krążków mistrzostw Polski oraz – co najważniejsze – złoto i brąz igrzysk olimpijskich Rio de Janeiro. To właśnie Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj i Monika Ciaciuch najczęściej wychodziły na scenę. Nagrody wręczyli m.in. wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, prezydent Rafał Bruski oraz przedstawiciele głównego sponsora klubu, Lotto.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026












