Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Łuczniczka znowu gościnna. Przegrała z Jastrzębskim Węgiel

Dodano: 16.12.2016 | 23:26

Bydgoszczanie przegrali po raz trzynasty w tym sezonie.

Na zdjęciu:

Fot. Jacek Gil

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz znowu przegrali. W piątek lepszy od podopiecznych Piotra Makowskiego okazał się Jastrzębski Węgiel, który łatwo wygrał 3:0. Była to trzynasta porażka bydgoszczan w piętnastym meczu tego sezonu. W następny piątek, w pierwszym meczu rewanżowym, podejmą GKS Katowice.

15. kolejka PlusLigi
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)

Łuczniczka: Szczurek, Yudin, Rohnka, Filipiak, Nowakowski, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero) oraz Jurkiewicz, Sieńko, Bobrowski, Gromadowski.
Jastrzębski Węgiel: Strzeżek, Kosok, Boruch, Touzinsky, Kampa, Oliva, Popiwczak (libero) oraz Ernastowicz, Derocco, Bachmatiuk.

MVP: Jakub Popiwczak

Sebastian Torzewski