[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sukces Łukasza Krupy i wydziału promocji. Jarmark Świąteczny znowu okazał się hitem [VIP TYGODNIA]

Dodano: 10.12.2021 | 08:05

Na zdjęciu: Łukasz Krupa zostaje wyróżniony za kierowaniem organizacją jarmarku świątecznego.

Fot. Magazyn VIP

Wielki sukces dyrektora Krupy i jego ludzi. Bydgoski Jarmark Świąteczny po raz kolejny okazał się hitem.

Czy ktoś z Czytelników jeszcze nie był na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym? Koniecznie proszę nadrobić ten grzech zaniechania! Ulica Mostowa, Stary Rynek i okolice tętnią życiem, setki odwiedzających każdego dnia, a w weekendy – liczby idące w tysiące! Nie ma wielkiej przesady w stwierdzeniu, że bydgoski jarmark dołączył do grona tych największych i najpopularniejszych w Polsce – krakowskiego czy wrocławskiego.

Za organizację jarmarku odpowiada Wydział Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą kierowany przez dyrektora Łukasz Krupę. Ten absolwent wydziału budownictwa Akademii Techniczno-Rolniczej, ekonomii na Uniwersytecie Poznańskim i studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, był posłem na Sejm w latach 2011-2015. Obecnie jest wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Kujawsko- Pomorskiego, dyrektorem biura Metropolii Bydgoszcz, a także dyrektorem Wydziału Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, który odpowiada za przygotowanie jarmarku, wybór wystawców oraz zaplanowanie atrakcji. Jarmark świąteczny to niejedyna impreza organizowana przez wydział. W październiku także z sukcesem przeprowadzono kolejną edycję akcji Metropolia za pół ceny.

Przypomnijmy, że nasz jarmark można odwiedzać do 22 grudnia. Wśród atrakcji są nie tylko wyjątkowe produkty regionalne, rękodzieło i oryginalne ozdoby, ale również pyszne jedzenie i oczywiście grzane wino. Przy okazji jarmarku ręce zacierają okoliczni restauratorzy, bowiem w ich lokalach życie mimo obostrzeń tętni jak nigdy.

Sukces Łukasza Krupy i wydziału promocji. Jarmark Świąteczny znowu okazał się hitem [VIP TYGODNIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
9 miesięcy temu

Najlepszy jarmark ? W Gdańsku !!!

gumiś
gumiś
9 miesięcy temu

Na podstawie czego takie opinie? Ile wydało miasto a ile zyskało? Nawet tak podstawowych danych, pomimo wydatkowania środków z budżetu miasta, brak.