Bydgoszcz
21C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 21 • L 21
21C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesMaciej Orłoś przyjedzie do Bydgoszczy
14.03.2016 | 14:42

Maciej Orłoś przyjedzie do Bydgoszczy

Dziennikarz będzie gościem specjalnym podczas inauguracji nowego biurowca IDEA Przestrzeń Biznesu.

Na zdjęciu: Maciej Orłoś kojarzony jest przede wszystkim z programem Teleespress

Fot.

W kwietniu zostanie otwarty nowy biurowiec wybudowany na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Jedną z atrakcji zorganizowanych w ramach inauguracji budynku IDEA Przestrzeń biznesu będzie spotkanie autorskie z Maciejem Orłosiem.

Dziennikarz znany jest z telewizyjnego programu informacyjnego Teleexspress, który prowadzi już od ponad 20 lat. Podczas wizyty w Bydgoszczy opowie o tym, jak występować i zabłysnąć. Spotkanie z nim odbędzie się 7 kwietnia w godz. 14:00 – 16:00 w jednym z pomieszczeń wspomnianego biurowca. Uczestniczyć w nim będą osoby, które wcześniej wyślą swoje zgłoszenie na adres mailowy idea@progressproject.pl

Z kolei 8 kwietnia w biurowcu odbędą się warsztaty prowadzone nie tylko przez trenerów biznesu, ale również osoby zajmujące się trenowaniem głosu oraz umiejętności psychospołecznych. Łącznie odbędzie się 12 szkoleń. Dokładną rozpiskę warsztatów oraz godziny ich rozpoczęcia można znaleźć na stronie internetowej IDEA Przestrzeń Biznesu (www.ideapb.pl).

IDEA Przestrzeń Biznesu mieści się pod adresem ul. Bydgoskich Przemysłowców 6. Jest to innowacyjny i funkcjonalny biurowiec, w którym znajduje się ponad 4 tys. m² powierzchni biurowej,  sale konferencyjne, lunch bar i lobby recepcyjne, wielostanowiskowy garaż podziemny i naziemny oraz pełna infrastruktura dla rowerzystów: parkingi, szatnie i prysznice. Nowy budynek ma pełnić funkcję przyjaznej przestrzeni na różne działania.

 


Powiązane treści