Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H -4 • L -6
-2C
Czw
0C
Pt
-3C
Sob
-0C
Nd
-2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMałżeństwo z regionu wygrało program „Czar Par”
CZAR PAR FABIAŃSCY
13.12.2019 | 22:48

Małżeństwo z regionu wygrało program „Czar Par”

Na zdjęciu: Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy - zwycięzcy programu "Czar Par" TVP 2.

Fot. Gmina Kruszwica

Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy z Kruszwicy wygrali show TVP 2 „Czar Par”. Mężczyzna jest podkomisarzem w inowrocławskim komisariacie, a jego partnerka pracuje w urzędzie miejskim w Kruszwicy.

Małżeństwo z powiatu inowrocławskiego wygrało reaktywowany po latach program, polegający na rywalizacji duetów w różnych konkurencjach. Ich poczynania oceniały znane osobistości szklanego ekranu – Dorota Chotecka i Radosław Pazura oraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. W wielkim finale wystąpiły cztery pary Iwona i Jakub Jałoszyńscy, Beata i Piotr Wójcikowie, Beata i Tomasz Jędrowie oraz Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy. Ta ostatnia para reprezentowała województwo kujawsko-pomorskie.

Krzysztof Fabiański jest podkomisarzem w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu na stanowisku dyżurnego. Jego żona pracuje jako inspektor do spraw budżetowych w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy. Jak informowała inowrocławska policja, w programie znaleźli się dzięki pani Katarzynie, która przypadkowo usłyszała w radiu informację o poszukiwaniu par do telewizyjnego programu. Po tym jak wypełniła formularz zgłoszeniowy, użyła „małego fortelu”, by na udział w programie zgodził się również jej mąż. Małżeństwo znalazło się wśród tysiąca par wybranych na casting.

Jak sami mówią, podczas eliminacji zaskoczyło ich to, że większość par była poprzebierana, nawet z instrumentami, a oni mieli na sobie koszulki promujące Kruszwicę – miasto, z którego oboje pochodzą – podkreślała oficer prasowy komendy w Inowrocławiu asp. sztab. Izabella Drobniecka. Program, który zaprezentowali państwo Fabiańscy rozbawił komisję i przekonał ją do wydania przepustki na udział w programie TVP 2.

W każdym z odcinków „Czaru Par” uczestnicy musieli się wykazać wiedzą, również o samych sobie, pomysłowością  i humorem. Nie brakowało również zmagań sportowych i kulinarnych. Niektóre konkurencje były dziecinnie proste, inne ekstremalnie trudne. Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy poradzili sobie z nimi i zakwalifikowali się do finału, który odbył się 13 grudnia. Tym razem o wygranej nie decydowało jury, a głosy widzów wysyłane za pomocą SMS-ów. Małżeństwo z Kruszwicy zdobyło największą sympatię widzów i wygrało show. Nagrodą główną w programie było 300 tysięcy złotych.

Gratulacje dla państwa Fabiańskich złożyła Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. – Dyżurny policji z Inowrocławia Krzysztof Fabiański wraz z żoną Katarzyną wygrali „Czar Par”. Brawo dla Państwa Fabiańskich! Gratulujemy! Wygraną skomentował także pochodzący z Kruszwicy wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści