Bydgoszcz
19C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 19 • L 18
15C
Wt
15C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMaraton fitness. Wysiłek w słusznym celu
09.12.2016 | 13:33

Maraton fitness. Wysiłek w słusznym celu

Ponad trzygodzinny maraton to nie tylko wysiłek fizyczny, ale również doskonała zabawa.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Sobotnie popołudnie warto spędzić w klubie Squash Point Bydgoszcz przy ul. Portowej 1. W godzinach 16:00-19:00 odbędzie się tam charytatywny maraton fitness.

Celem akcji jest nie tylko dobra zabawa i wysiłek pod okiem trenerów z najlepszych miejsc w Bydgoszczy, ale przede wszystkim zebranie środków na wsparcie chorej Kasi Przygody.

Kobieta, była mistrzyni Polski w gimnastyce akrobatycznej i pracownica Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, od pewnego czasu znajduje się w stanie wegetatywnym. W wyniku poporodowych powikłań przestała oddychać. Udało się ją uratować, lecz doszło do poważnego niedotlenienia mózgu i kobieta zapadła w śpiączkę. Jej bliscy nie poddają się i walczą o to, by Kasia obudziła się.  Cały czas jest z nią mąż, który zrezygnował z pracy, by być z nią 24 godziny na dobę. Rodzina opłaca leki i niezbędną pielęgnację, lecz pieniędzy wciąż brakuje.

Wstęp na maraton fitness kosztuje 20 zł. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na wsparcie Kasi Przygody. Ponadto na wydarzeniu promującym akcję na Facebooku trwa licytacja unikatowych przedmiotów przekazanych przez partnerów akcji. Osoby uczestniczące w maratonie będą mogły również zgarnąć nagrody, które zostaną rozlosowane pod koniec wydarzenia.


Powiązane treści