Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Poznaliśmy najlepszą położną w województwie!

Dodano: 02.02.2024 | 15:20

Na zdjęciu: Maria Zielińska została uznana najlepszą położna w województwie kujawsko-pomorskim

Fot. PregnaNavigator

Maria Zielińska oficjalnie najlepszą położną w województwie kujawsko-pomorskim. Za sprawą swojej wzorowej pracy, wiedzy i doświadczenia kobieta została laureatką 10. edycji konkursu Położna na Medal. 

Położna na Medal to konkurs prowadzony nieprzerwanie od dekady. Kampania ma na celu podnoszenie roli położnych. Co roku wybierane są trzy najlepsze położne z całej Polski oraz jedna zwyciężczyni z każdego województwa.

Wyróżnienie w 10. edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Położna na Medal” trafiło do Marii Zielińskiej dzięki oddanym głosom pacjentek oraz ich rodzin. Pani Maria tą samą nagrodę zdobyła również dwa lata temu w 8. edycji konkursu. Natomiast nominowana była już kilkukrotnie. Co świadczy o ogromnej wiedzy oraz empatii.

Maria Zielińska – najlepsza położna w województwie

Maria Zielińska jest położną z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Od 2002 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Położniczą i od tego czasu ma również kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jej gabinet mieści się w Sicienku przy ul. Kolejowej 8. Kobieta prowadzi działalność głównie na terenie powiatu bydgoskiego. Od lat przygotowuje pacjentki do porodów oraz późniejszej opieki nad noworodkiem.

Pani Maria prowadzi również zajęcia z zakresu edukacji przedporodowej. W 2005 roku zdobyła specjalizację z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych. Natomiast w 2013 roku uzyskała licencjat z położnictwa.

Dla pani Marii najważniejsze jest dobro pacjentek. Kobieta kładzie szczególny nacisk na zaufanie w relacji położna-pacjentka. Z pewnością miało to ogromny wpływ na wybór podczas wyróżniania najlepszej położnej z naszego województwa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments