Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMarianna Schreiber w Top Model. Żona ministra spełniła swoje marzenie
Marianna Schreiber
01.09.2021 | 23:32

Marianna Schreiber w Top Model. Żona ministra spełniła swoje marzenie

Na zdjęciu: Marianna Schreiber wystąpiła w Top Model.

Fot. player TVN

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, wzięła udział w programie Top Model stacji TVN. Występ na castingu zakończył się dla niej przejściem do kolejnego etapu jubileuszowej edycji. 

W rozmowie z Michałem Pirogiem Marianna Schreiber przyznała, że obawia się reakcji na jej występ, a mężowi nie powiedziała o swoich zamiarach.. – Pomysł na udział w programie Top Model to moje marzenie z wieku nastoletniego. Pochodzę z dość biednej rodziny. To nie był moment na spełnianie marzeń nastolatki, ale moment, aby stać się dorosłym i odbić się od dna – mówiła o swojej młodości. Jak tłumaczyła, urodziła się w Warszawie, tu mieszka, poznała męża i ma 6-letnią córkę. Spełnia się jako nauczyciel.

Swoim występem Marianna Schreiber pochwaliła się też na Instagramie. – Oglądamy Top Model i już bez żartów – tam jestem prawdziwa. Mam nadzieję, że Top Model TVN też to pokaże. PS. Nie uciekam z miasta – napisała na swoim koncie, na którym przedstawia się jako „Mgr Pedagogiki, Nauczyciel/Terapeuta (przyszła doktorantka pedagogiki). nie czytaj fake News o mnie😘”
Jury programu było zaskoczone, że uczestniczka to żona ministra. Marianna Schreiber została jednak oceniona pozytywnie i po zaprezentowaniu się w stroju kąpielowym i krótkim kursie chodzenia po wybiegu przeprowadzonym przez Katarzynę Sokołowską, awansowała do kolejnego etapu programu.

Ja byłam bardzo selfish i chciałam najpierw osiągnąć to, o czym marzyłam i dopiero teraz mam dziecko. Ogromne gratulację, że ty najpierw to osiągnęłaś. Chcemy dać ci szansę. Przechodzisz dalej. Trzymaj się mocno i idź rozmawiaj z mężem – powiedziała Joanna Krupa.

O Mariannie Schreiber media pisały już w 2018 roku. Opublikowała wówczas na Twitterze zdjęcie dziewczyny z torebką i tęczową flagą z podpisem „Won z mojego miasta”.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pierdzący
pierdzący
4 miesięcy temu

Druga żona, po programie zapewne będzie trzecia albo prezes będzie kazał siadać p. ministrowi z pięć rzędów dalej. 😀

Powiązane treści