Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Masz pomysł na rozwój turystyki w regionie? Weź udział w bezpłatnych warsztatach

Dodano: 14.04.2017 | 13:11

Organizatorem spotkania jest Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Na zdjęciu: Jeden z pomników na terenie Inowrocławia.

Fot. Stanisław Gazda

Pod koniec kwietnia w Inowrocławiu odbędą się bezpłatne warsztaty turystyczne „Lokalne marki turystyczne w Konstelacjach dobrych miejsc”. Podczas kilkugodzinnego spotkania odbędzie się wymiana zdań, która ma doprowadzić do wyciągnięcia wniosków pozwalających na spójne i konsekwentne kreowanie wizerunku Inowrocławia i Kujaw Zachodnich na tle innych obszarów województwa kujawsko – pomorskiego.

Wydarzenie zaplanowano na 25 kwietnia. Jego organizatorem jest Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna. Warsztaty poprowadzą praktycy z Fundacji Best Place, którzy specjalizują się w marketingu terytorialnym. Pomogą oni zdefiniować unikalną propozycję destynacji, czyli unikatowego w skali województwa produktu turystycznego Inowrocławia i Kujaw Zachodnich.

Na bezpłatne warsztaty zapraszamy przedstawicieli obiektów hotelowych i sanatoryjnych, przedstawicieli samorządów terytorialnych z wydziałów promocji i turystyki oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą na poziomie rozwoju turystyki w regionie – mówi Adriana Herrmann, dyrektor biura InLOT.

Spotkanie odbędzie się w Sali Astralnej Hotelu Bast (III piętro), przy ul. Królowej Jadwigi 38 w Inowrocławiu. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10:00, a zakończenie ma nastąpić o 16:00. Swój udział można zgłosić wypełniając e-formularz: https://goo.gl/forms/0eP30jlJH0V32zot2.