Bydgoszcz
7C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 10 • L 5
15C
Sr
5C
Czw
5C
Pt
6C
Sob
9C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMcDonald’s otworzy lokal na dworcu Bydgoszcz Główna!
dworzec główny PKP Bydgoszcz
20.12.2017 | 14:58

McDonald’s otworzy lokal na dworcu Bydgoszcz Główna!

PKP potwierdza nieoficjalne informacje o otwarciu nowej restauracji znanej sieci fastfood.

Na zdjęciu: McDonald's powstanie w niezagospodarowanym lokalu tuż obok drogerii Hebe.

Fot. Stanisław Gazda

Potwierdziliśmy informacje, które pojawiły się na forum Skyscrapercity – na poziomie 0 budynku dworca Bydgoszcz Główna niebawem powstanie McDonald’s.

W sobotę na terenie dworca rozdawano ulotki z mapą obiektu. Pojawiła się na niej informacja, że w lokalu między apteką a drogerią Hebe na poziomie 0 ma znaleźć się restauracja popularnej sieci. Zdjęcie mapki pojawiło się na forum Skyscrapercity (wrzucił je użytkownik Janek675).

Zapowiedź otwarcia nowego lokalu wzbudziła spore zainteresowanie. Niedawno w budynku dworca zamknięto bar oferujący obiady. Od tej pory ofertę gastronomiczną obiektu stanowiły jedynie kawiarnia, zapiekarnia i cukiernia. Informacje o nowym najemcy potwierdziliśmy w wydziale prasowym PKP S.A.

Tak, podpisano umowę w tej sprawie. Obecnie trwają prace projektowe – przekazał Tomasz Leś z biura komunikacji i promocji PKP.

Niebawem do budynku dworca wprowadzi się też Media System. Firma wynajęła przestrzeń biurową o powierzchni 1700 mkw. na poziomie +1. Aktualnie trwa adaptacja pomieszczeń, w których spółka będzie miała swoją główną siedzibę.


Powiązane treści