[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mecz Polska – Reszta Świata. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 27.04.2022 | 12:01

Na zdjęciu: Paweł Przedpełski wystartuje w barwach reprezentacji Polski w meczu z Resztą Świata

Fot. Szymon Fiałkowski

Już w poniedziałek, 2 maja na stadionie w Bydgoszczy odbędzie się mecz żużlowy Polska – Reszta Świata. MetropoliaBydgoska.PL ma dla Czytelników bilety na to spotkanie. 

Poznaliśmy już skład reprezentacji Polski. W kadrze zobaczymy m.in. Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego i debiutującego w biało-czerwonych barwach Wiktora Przyjemskiego. Wiadomo już także, że kapitanem drużyny Reszty Świata będzie jeżdżący na co dzień w Zooleszcz GKM Grudziądz Nicki Pedersen. Pojadą również Fredrik Lindgren i Jason Doyle. Kolejne nazwiska poznamy w najbliższych dniach.

Dla polskiej kadry nie będzie to pierwsza tegoroczna wizyta na stadionie przy ul. Sportowej. Na początku kwietnia w Bydgoszczy odbyło się zgrupowanie reprezentacji prowadzonej przez Rafała Dobruckiego.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata 2 maja w Bydgoszczy:
9. Bartosz Zmarzlik
10. Paweł Przedpełski
11. Janusz Kołodziej
12. Patryk Dudek
13. Maciej Janowski
14. Wiktor Przyjemski

Jakie są ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata?

Sprzedaż biletów na mecz Polska – Reszta Świata rozpoczęła się w połowie kwietnia. Wejściówki można nabywać w kasie klubu w budynku administracyjnym (wejście od strony parku maszyn) oraz za pośrednictwem strony internetowej bilety.polonia.bydgoszcz.pl.

Ceny biletów:
trybuna główna – 100 zł
nowa trybuna – 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy)
sektor A – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
sektor B – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Bilety ulgowe na mecz Polska – Reszta Świata przysługują kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie, bez biletu (w przypadku miejsc numerowanych bez gwarancji miejsca). Osoby poruszające się na wózkach wchodzą na zawody bezpłatnie na miejsca przeznaczone dla nich na Nowej Trybunie. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest uprawniony do zakupu biletu ulgowego na Nową Trybunę. W celu zakupu takich biletów klub prosi o wcześniejszy kontakt pod adresem: bilety@polonia.bydgoszcz.pl.

Bilet można okazać przy wejściu zarówno w formie wydrukowanej, jak i na ekranie telefonu.

Mecz Polska – Reszta Świata w Bydgoszczy. Wygraj bilety!

Dzięki współpracy Grupy Enjoy Media, wydawcy portalu MetropoliaBydgoska.PL z organizatorem imprezy One Sport mamy dla Was bilety na mecz. Aby wygrać podwójną wejściówkę, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „ŻUŻEL”, w treści podając imię, nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Który z żużlowców reprezentacji Polski jest twoim ulubionym i dlaczego?

Wygrają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 29 kwietnia, do godz. 12:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej.

Mecz Polska – Reszta Świata 2 maja 2022 roku w Bydgoszczy. Początek zawodów zaplanowano na godz. 18:00.

Mecz Polska - Reszta Świata. Wygraj bilety! [KONKURS]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments