Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Metro Club będzie miał następcę. Już wkrótce nowy klub w Bydgoszczy

Dodano: 17.11.2023 | 11:16

Na zdjęciu: W miejscu Metro Club Bydgoszcz zostanie otwarty nowy klub.

Fot. SF

Metro Club przy ul. Długiej od ponad trzech lat jest zamknięte, a teraz oficjalnie przechodzi do historii. Ale dla klubowiczów jest też dobra nowina – już niebawem w tym miejscu pojawi się nowy lokal.

Metro Club przy ul. Długiej 62 działało od czerwca 2012 roku do marca 2020. Ostatnia impreza w klubie odbyła się tuż przed pandemią COVID-19 i od tego czasu klub zakończył swoją działalność. – Nie dano nam oficjalnie „zgasić metrowego światła” – miało to wyglądać zupełnie inaczej – czytamy we wpisie na profilu klubu w mediach społecznościowych.


CZYTAJ WIĘCEJ: Zmierzch klubowej Bydgoszczy. Znak czasów czy dyskusja boomerów?


Klub podziękował za wszystkie wspólne imprezy przez te niemal osiem lat, jak i fantastyczny klimat, jaki się na nich wytworzył.

– Metro to setki imprez, zarówno studenckich, jak i weekendowych, to tysiące zawiązanych znajomości, a i na pewno hektolitry wypitego alkoholu – dodano.

Wpis zakończono słowami „Coś się kończy, coś się zaczyna”. I niebawem zacznie się nowa historia lokalu przy Długiej 62, bo już wiadomo, że w miejscu Metro Club otwarty zostanie klub SENS.

Na razie nowy lokal prowadzi rekrutację chętnych do pracy w klubie, a o szczegółach pisze na swoim profilu na Facebooku. Dokładna data otwarcia klubu ma być ujawniona wkrótce.

Przypomnijmy, że nadal otwarte jest Metro Express przy ulicy Magdzińskiego.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments