Michał Krasuski odchodzi z Enea Abramczyk Astorii
Dodano: 29.05.2022 | 22:10Na zdjęciu: Michał Krasuski grał w Bydgoszczy przez trzy lata.
Fot. Szymon Fiałkowski
Michał Krasuski rozstaje się z Enea Abramczyk Astorią Bydgoszcz. Po trzech latach spędzonych nad Brdą zawodnik przenosi się do Startu Lublin.
Krasuski trafił do Bydgoszczy w 2019 roku z SMS PZKosz Władysławowo.W minionym sezonie 22-latek notował średnio 2,9 pkt.w ciągu 11 minut gry w meczu. W niedzielę Astoria poinformowała o rozstaniu z zawodnikiem. Krasuskim podpisał dwuletni kontrakt z Polskim Cukrem Pszczółką Start Lublin.
Wcześniej z klubem oficjalnie rozstali się Michał Aleksandrowicz i Andrzej Pluta, który został nowym koszykarzem Trefla Sopot. Z Astorią mają też pożegnać się wszyscy zawodnicy zagraniczni. Pierwszym i jak na razie jedynym nowym zawodnikiem Asty jest 21-letni skrzydłowy Aleksander Lewandowski z HydroTrucka Radom.
- Pociągiem z Bydgoszczy do Rijeki. Jak długo trwa podróż i ile kosztuje? - 30 czerwca 2025
- ABRAMCZYK z dobrymi wiadomościami dla Polonii. „Wspólnie wierzymy w pewien projekt” - 30 czerwca 2025
- Stypendia marszałka dla sportowców wręczone. 139 osób nagrodzonych - 30 czerwca 2025