Bydgoszcz
11C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 12 • L 10
20C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeMieszkanie z ogródkiem – odpowiedź na dzisiejsze czasy
22.01.2021 | 16:53

Mieszkanie z ogródkiem – odpowiedź na dzisiejsze czasy

Na zdjęciu: Własny ogród zawsze stanowił urozmaicenie i dawał większe możliwości na spędzenie wolnego czasu.

Fot. mat. autora

Wiosnę przywitasz z krokusami, które nieśmiało przebiją się przez zmarzniętą ziemię. W majówkę odpalisz grilla. Latem zrelaksujesz się na leżaku. A zimą ulepisz z dziećmi bałwana. Takie możliwości daje posiadanie ogrodu. Zwłaszcza w dobie pandemii, kawałek przydomowej zieleni to nieoceniony atut. Jego posiadanie nie oznacza konieczności wyprowadzenia się poza miasto. Już nie!

Zielony azyl w mieście

Kawałek zieleni na wyłączność to temat, który pojawił się na liście potrzeb Bydgoszczan. Własny ogród zawsze stanowił urozmaicenie i dawał większe możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jednak posiadanie zielonego azylu nabrało nowego znaczenia w dobie pandemii. Ogródek stwarzał możliwości w czasie, gdy inni byli zmuszeni pozostać w zamknięciu. Potrzeby te przeanalizował Budstol Invest – Deweloper z Bydgoszczy. Efektem są budowane inwestycje, w których oprócz komfortowych wnętrz, otrzymasz kawałek zieleni do wyłącznej dyspozycji. W dodatku wybrane przez nas lokalizacje stwarzają ogromne możliwości dla każdego, kto szuka mieszkania w Bydgoszczy.

Na uboczu, czyli w doskonałej lokalizacji

Bliskość centrum miasta jest dla Ciebie ważna? W takim razie Osiedle Awangarda IV to temat, który nie powinien umknąć Twojej uwadze. Inwestycja powstaje na obrzeżach Bydgoszczy, przy ulicy Nakielskiej 224. Za budowę osiedla odpowiada Deweloper Budstol Invest. Inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i innowacyjnych rozwiązań budowlanych. Znajduje się na nim 60 mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni od 64 m2 do 103 m2. Do lokali usytuowanych na parterze przynależy ogródek, natomiast pozostałe są wyposażone w przestronne balkony. Na osiedlu powstają także mieszkania jednolokalowe. Ich atutami są dwa poziomy: parter oraz piętro. Lokale wyposażone są także w garaż i ogródek. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które chcą mieszkać w mieście, ale jednocześnie marzą o kawałku zieleni. Są to rozwiązania, które sprawią, że relaks w domowym zaciszu nabierze nowego znaczenia. Warto dodać, że do każdego mieszkania na osiedlu przypisany jest garaż.

Ogromnym atutem tej inwestycji jest lokalizacja. Do spacerów zachęca sąsiedztwo strumienia, którego linię brzegową porastają liczne drzewa i krzewy. Ponadto osiedle jest położone korzystnie pod kątem komunikacyjnym. Wybierając Awangardę IV będziesz stosunkowo blisko centrum (6,3 km), ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nie ignoruj tej oferty, jeżeli wymienione cechy spełniają Twoje oczekiwania.

13_Lot_ptaka_Litery do wysyłania (1)

Nastaw się na relaks

Kolejną inwestycją Dewelopera Budstol Invest jest Activ Park. Osiedle powstaje w Fordonie, przy ulicy Wyzwolenia 104. Jest to budynek wielorodzinny, który składa się z 28 lokali mieszkalnych. Jakie są atuty tej nieruchomości? Lokalizacja oraz plany zagospodarowania osiedla otwierają cały wachlarz możliwości dla przyszłych mieszkańców. Budowany blok sąsiaduje z parkiem dzielnicowym, który zachęca do długich spacerów i aktywności. Za doskonałą jakość powietrza będzie odpowiadać mini-tężnia solankowa, która powstanie w pobliżu osiedla. To doskonała informacja dla osób, które cenią sobie relaks po ciężkim dniu.

Osiedle Activ Park można opisać używając jednego słowa: wygoda. Deweloper zadbał o to, by mieszkało się tam dobrze każdemu, bez względu na wiek. Budynek jest wyposażony w windy i halę garażową. Plac zabaw to bezpieczna przestrzeń dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Mieszkania usytuowane na parterze mają wydzielone ogródki, które zachęcają do relaksu w promieniach słońca. Pozostałe lokale posiadają przestronne balkony, które można ciekawie zaaranżować.

Miejska elegancja z zielenią w cenie

Być może ten krótki artykuł zadziała jak najlepsza nawigacja. Doprowadzi Cię do miejsca, z którym zechcesz związać swoją przyszłość. Nie dowiesz się, nim nie spróbujesz. Sprzedaż mieszkań ruszyła. Dlatego nie zwlekaj z decyzją. Mieszkania proponowane przez bydgoskiego dewelopera Budstol Invest to miejska elegancja z zielenią w cenie. Ale nie tylko. Własny ogródek za oknem to w dzisiejszych czasach symbol niezależności i wolności. Pamiętaj o tym!

Segment E i F od ogródka (1)


Powiązane treści