Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaOsielskoSportMistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacje Żołędowa i Łochowa najlepsze [ZDJĘCIA]
08.03.2023 | 08:39

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacje Żołędowa i Łochowa najlepsze [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

W hali OSiR w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2010 i młodsi). W turniejach dziewcząt i chłopców, udział wzięły reprezentacje szkół z pięciu gmin.

– Po rozegraniu łącznie dwudziestu spotkań na trzech równoległych boiskach najlepsze okazały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Żołędowie oraz chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Łochowie – relacjonują organizatorzy. – Drużyny te reprezentować będą nasz Powiat na szczeblu ćwierćfinałów wojewódzkich – dodają.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów.

Igrzyska Dzieci – dziewczęta:
I miejsce – SP Żołędowo
II miejsce – SP Łochowo
III miejsce – SP Nowa Wieś Wielka
IV miejsce – SP Czarże
V miejsce – SP Strzelce Górne

Igrzyska Dzieci – chłopcy:
I miejsce – SP Łochowo
II miejsce – SP Niemcz
III miejsce – SP Nowa Wieś Wielka
IV miejsce – SP Czarże
V miejsce – SP Strzelce Górne

Organizatorami mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments