Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Na Kapuściskach zabezpieczono ponad dwa kilogramy narkotyków!

Dodano: 18.03.2024 | 14:21

Na zdjęciu: Na Kapuściskach zabezpieczono ponad dwa kilogramy narkotyków!

Fot. KMP w Bydgoszczy

Na Kapuściskach zabezpieczono ponad dwa kilogramy narkotyków! Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia w tej sprawie zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Odpowie on za posiadanie znacznej ilości niebezpiecznych substancji. 

Policjanci z Wydziały Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście dokonali ustaleń, z których wynikało, że 33-letni mieszkaniec Bydgoszczy jest w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych.

Funkcjonariusze od razu postanowili to sprawdzić i pojechali na osiedle Kapuściska w Bydgoszczy. Tam zauważyli podejrzanego mężczyznę, który wjeżdżał na teren kompleksu garaży przy ul. Sandomierskiej. Chwilę później mężczyzna był już zatrzymany.

W samochodzie podejrzanego policja odkryła pieniądze, telefon komórkowy oraz worek strunowy, w którym znajdowało się ponad 360 gramów kryształu. Następnie funkcjonariusze udali się do mieszkania 33-latka. Na miejscu, w pomieszczeniu piwnicznym zabezpieczyli trzy worki próżniowe z suszem roślinnym o wadze ponad 1,8 kilograma oraz jeden z kilkunastoma gramami ciemnobrunatnej substancji.

CZYTAJ TAKŻE: Miał 2,7 promila i jechał Wojska Polskiego. Będzie konfiskata auta?

Na Kapuściskach zabezpieczono ponad dwa kilogramy narkotyków – zarzuty 33-letniego oskarżonego

Wstępne badania narkotesterem pozwoliły na stwierdzenie, iż odnalezione i zabezpieczone środki odurzające i psychotropowe to MDMA, marihuana i haszysz o łącznej wadze 2,2 kilograma. Wszystkie substancje natychmiast trafiły do policyjnego laboratorium kryminalistycznego.

Natomiast zatrzymany bydgoszczanin trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd po dokładnej analizie i zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, aresztował mężczyznę na najbliższe trzy miesiące.

0 0 votes
Article Rating
Julia Januszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
3 miesięcy temu

Brawo dla policjantów za likwidowanie tego syf.

Michał
Michał
3 miesięcy temu

Ładnym gównem handlował. Za takiej jakości syf to szkoda sobie przypał robić ????????. Widać po zdjęciach że to badziewie

Last edited 3 miesięcy temu by Michał