Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNajlepsi pracodawcy wyróżnieni na gali w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Mirosław Ślachciak
10.02.2020 | 17:08

Najlepsi pracodawcy wyróżnieni na gali w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

W hotelu Słoneczny Młyn odbyła się uroczysta gala Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019. 

Już po raz dziewiętnasty kapituła konkursu oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria pozwalające wyłonić najlepszych pracodawców, którzy kierują się dobrymi praktykami i etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne. Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Kategoria konkursowa – Średni i Duży Przedsiębiorca
– Wyróżnienie za uruchomienie innowacyjnej linii lakierniczej gwarantującej rozwój na rynku producentów opakowań kosmetycznych i zapewniającej nowe miejsca pracy otrzymała firma Politech Sp. z o.o.
Dyplom w imieniu firmy odebrał Jan Nawrocki, Właściciel Politech Sp. z o.o.

– Kolejne wyróżnienie za realizację wielokierunkowych działań charytatywnych wskazujących na społeczną odpowiedzialność firmy otrzymało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
Dyplom w imieniu firmy odebrał Jacek Rutkowski, Prezes Zarządu Komplementariusza Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k.

– Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Średni i Duży Przedsiębiorca za szczególną dynamikę rozwoju na rynku konstrukcji stalowych skutkującą utworzeniem nowych specjalistycznych miejsc pracy otrzymała Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
Statuetkę i dyplom w imieniu firmy odebrał Piotr Ślużyński, Prezes Zarządu Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Kategoria konkursowa – Mikro i Mały Przedsiębiorca
– Wyróżnienie za wprowadzanie innowacji produktowych i procesowych połączone ze szczególnym zaangażowaniem w poprawę otoczenia firm rodzinnych otrzymała firma Darpol Sp. z o.o. Sp.k.
Dyplom w imieniu firmy odebrała Aleksandra Jasińska-Kloska, Prokurent Darpol Sp. z. o.o. Sp.k.

– Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Mikro i Mały Przedsiębiorca za wdrożenie inwestycji zapewniającej wysokie standardy pracy oraz zaangażowanie w edukację młodzieży z zakresu bezpieczeństwa otrzymała firma HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Andrzej Błażejewski, Wiceprezes Zarządu HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.

Kategoria konkursowa Innowacyjna Firma
– Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Innowacyjna Firma za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań pomiarowych w kooperacji z partnerami biznesowymi i jednostkami naukowymi otrzymała firma APATOR SA.
Statuetkę i dyplom odebrała w imieniu firmy Monika Pietkiewicz, Rzecznik Prasowy APATOR SA
Ex aequo
– Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Innowacyjna Firma za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań służących rozwojowi elektromobilności z wykorzystaniem potencjału jednostek naukowych i funduszy unijnych otrzymał Zakład Energoelektroniki TWERD Sp. z o.o.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Michał Twerd, Prezes Zarządu Zakładu Energoelektroniki TWERD Sp. z o.o.

Wyróżnienie specjalne „Firma z Nowym Modelem Biznesowym”
za oparcie strategii działania o rozwój inicjatyw klastrowych na rynku odnawialnych źródeł energii otrzymała firma EPROSUMENT SA.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Cezary Wujciński, Wiceprezes Zarządu EPROSUMENT SA.

Ex aequo
Wyróżnienie specjalne „Firma z Nowym Modelem Biznesowym”
za samodzielne wprowadzanie innowacji na rynku kontenerów stalowych w szczególnych uwarunkowaniach lokalnego rynku pracy otrzymał Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy JK Miłosz Kiedrowski.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Miłosz Kiedrowski, Właściciel Zakładu Produkcyjno-Usługowo-Handlowego JK Miłosz Kiedrowski.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments