Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
4C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiRozrywka i kulturaNiemcz walczy o budowę Podwórka Talentów Nivea. Głosuj na lokalizację przy szkole
plac_zabaw
01.06.2020 | 12:37

Niemcz walczy o budowę Podwórka Talentów Nivea. Głosuj na lokalizację przy szkole

Na zdjęciu: Plac zabaw/zdj. ilustracyjne

Fot. archiwum

Gmina Osielsko zachęca do głosowania w akcji Podwórko Talentów Nivea. O realizacje walczy bowiem lokalizacja w Niemczu.

Firma Nivea już po raz szósty organizuje inicjatywę budowy placów zabaw. Wyboru ich lokalizacji dokonują mieszkańcy poprzez głosowanie internetowe na uprzednio zgłoszone miejsca. W tym roku firma ufunduje realizację 20 „Podwórek Talentów”. Jak przekonuje Nivea, będą to jedyne w swoim rodzaju miejsca, których koszt budowy szacuje się na 250 tysięcy złotych.

Do walki o budowę Podwórka Talentów Nivea stanęła również lokalizacja w Niemczu, przy szkole podstawowej im. Agaty Mróz (Bydgoska 35). By wesprzeć starania o budowę placu, należy codziennie głosować na tę lokalizację. – Dzięki zaangażowaniu każdego z nas będziemy mogli wygrać wspaniały plac zabaw dla naszych uczniów. Liczymy na Państwa, prosimy o przekazanie informacji współpracownikom i znajomym – podkreśla urząd gminy.

Głosowanie na lokalizację w Niemczu odbywa się za pośrednictwem strony Podwórko Nivea [LINK BEZPOŚREDNI]. Konkurs potrwa do 24 czerwca.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści