Niespokojne przedpołudnie na drogach. Dwa groźne zdarzenia [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: OSP Wojnowo, Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko, OSP Kruszwica
Niedzielne, 15 grudnia przedpołudnie nie było bezpieczne na drogach Kujaw i Pomorza. Doszło do dwóch groźnych zdarzeń, w których – jak informują służby – nikomu nic poważnego się nie stało.
Krótko po godzinie dziesiątej, służby zostały zadysponowane w okolice Bydgoszczy. Na wysokości Trzemiętowa, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejscu działały zastęp z OSP Wojnowo i JRG4 w Bydgoszczy, a w zdarzeniu nikomu nic poważnego się nie stało. Działania prowadzą także policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zderzenia aut.
Strażacy z OSP Kruszwica z kolei, krótko po godzinie szóstej rano zostali zadysponowani do miejscowości Bródzki, gdzie samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Tutaj także nikt nie doznał poważniejszych obrażeń, ale na czas akcji służb, droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
- Bydgoszczanie na imprezie w Pubie Kubryk. Zobacz ZDJĘCIA! - 15 kwietnia 2026
- Piątkowa impreza w Point Club. Oglądaj nowe ZDJĘCIA! - 12 kwietnia 2026
- Świąteczna zabawa w Ava 3.0. Bydgoszcz. Mamy ZDJĘCIA! - 11 kwietnia 2026


















![Dwie ciężarówki wypadły z drogi. Kabina jednej z nich została zniszczona! [ZDJĘCIA] 6-7-02-2026_wypadek ciężarówki na drodze w powiecie świeckim_KPP Świecie](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/02/6-7-02-2026_wypadek-powiat-swiecki_KPP-Swiecie-150x150.jpg)

![Toyota uderzyła w słup energetyczny. Kierowca ukarany mandatem [ZDJĘCIA] 11-01-2026_wypadek Bronisław_KPP Radziejów-4](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/01/11-01-2026_wypadek-Bronislaw_KPP-Radziejow-4-150x150.jpg)
