Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeNiespokojny wieczór na drogach. Dwa groźne zdarzenia – jedno z nich w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
20.04.2024 | 08:11

Niespokojny wieczór na drogach. Dwa groźne zdarzenia – jedno z nich w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu

Piątkowy (19 kwietnia) wieczór nie był spokojny na drogach. W Bydgoszczy i Grudziądzu doszło do dwóch groźnych zdarzeń, w obu nie było osób poszkodowanych.

Tuż po godzinie dwudziestej, bydgoscy strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia, jakie miało miejsce na rondzie Skrzetuskim, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. – Na miejscu działał jeden zastęp strażaków, nie było osób poszkodowanych – przekazał nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy. Na czas akcji służb, ruch w miejscu, gdzie zderzyły się auta, odbywał się z utrudnieniami.

Nie minęły dwie godziny, a kolejne groźne zdarzenie miało miejsce tym razem w Grudziądzu. Przy Alei 23 Stycznia, z nieustalonych jak na razie przyczyn, kierujący mercedesem zjechał z drogi i uderzył w znak informacyjny przy przystanku tramwajowym. Na miejscu działały dwa zastępy strażaków, policjanci i ratownicy medyczni. W wyniku zdarzenia – jak doprecyzowali grudziądzcy strażacy – nikomu nic się nie stało, a ruch tramwajów został wstrzymany na czas działań służb.

Okoliczności obu zdarzeń ustalać będą policjanci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments