Bydgoszcz
11C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 13 • L 10
16C
Sob
13C
Nd
16C
Pon
13C
Wt
15C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNiezwykły wernisaż. Uśmiechnięci bydgoszczanie uwiecznieni na fotografiach
01.07.2016 | 09:39

Niezwykły wernisaż. Uśmiechnięci bydgoszczanie uwiecznieni na fotografiach

Licealiści chcą zadbać o dobry nastrój mieszkańców miasta.

Na zdjęciu: Dla gości przygotowano bogaty program.

Fot. Materiały prasowe

W piątek o godzinie 17:00 na terenie kawiarni Strefa na Wyspie Młyńskiej rozpocznie się wernisaż „Uśmiech Bydgoszczy”, na którym prezentowane będą wykonane przez uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy zdjęcia przedstawiające uśmiechniętych mieszkańców miasta.

Celem wystawy jest uwiecznienie szczęścia mieszkańców Bydgoszczy, które okazywane jest właśnie przez uśmiech. Fotografię tworzone były z myślą, że pozytywne nastawienie może być zaraźliwe. Przy okazji wernisażu nie zabraknie również szeregu innych atrakcji. – Nie tylko poćwiczymy nasze mięśnie jarzmowe, ale też będziemy mieli okazję posłuchać muzyki na żywo, spróbować czegoś pysznego oraz obejrzeć zdjęcia – wyniki naszych pracochłonnych polowań na ulicach Bydgoszczy. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą znajomych oraz dobrego humoru! – zapraszają organizatorzy.

Program wernisażu:
17:00 – 18:00
– prezentacja fotografii „Uśmiech Bydgoszczy” i filmików nakręconych podczas naszych akcji
– możliwość zrobienia sobie „śmiesznego zdjęcia” ze znajomymi
– poczęstunek
– muzyka na żywo – Filip Lachowski, Tomasz Broda

18:00 – 19:00
– joga śmiechu z Anną Bończyk
– wysyłanie pozytywnych myśli w powietrze balonami
– film „Clown’in Kabul” o wyprawie Patcha Adamsa do szpitali wojennych w Afganistanie (rola wspólnego śmiechu w sytuacjach kryzysowych)

19:00 – 20:00
– prelekcja dr. Przemysława Grzybowskiego – „Doktorzy klauni w peruwiańskim Betlejem — o wolontariacie i wspólnym (u) śmiechu w tropikalnej krainie nędzy” (Prelekcja z prezentacją zdjęć z wyprawy do Amazonii Peruwiańskiej pod kierunkiem Patcha Adamsa)


Powiązane treści