Bydgoszcz
17C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 7km/h SSE
H 17 • L 17
21C
Pon
21C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
17C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaNocne prace na rondach Kujawskim i Bernardyńskim. Będą drobne zmiany w ruchu
22.04.2021 | 09:50

Nocne prace na rondach Kujawskim i Bernardyńskim. Będą drobne zmiany w ruchu

Na zdjęciu: W nocy z czwartku na piątek prowadzone będą prace na rondzie Kujawskim.

Fot. mat. ZDMiKP

Przez dwie najbliższe noce prowadzone będą prace na rondach Kujawskim i Bernardyńskim. Możliwe są drobne zmiany w organizacji ruchu.

Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, w nocy z czwartku na piątek będą prowadzone prace przy układaniu ostatniej warstwy nawierzchni na rondzie Kujawskim, zaś w nocy z piątku na sobotę roboty będą odbywać się na rondzie Bernardyńskim. Pierwsze prace rozpoczną się o godz. 20, zaś układanie nawierzchni o godz. 22. – Zaplanowane są drobne zmiany w organizacji ruchu, którym sterować będą sygnaliści. Warto zachować ostrożność  -mówi rzecznik prasowy ZDMiKP Tomasz Okoński.

Przypomnijmy, że w ubiegły piątek otwarta została zachodnia jezdnia ulicy Kujawskiej (od ronda Bernardyńskiego w górę). Na ulicy Toruńskiej wciąż można korzystać z jednej jezdni w stronę ronda Toruńskiego. Trwają też prace przy nawierzchni na ulicach Zbożowy Rynek, Tucholskiej, Konopnickiej i Wojska Polskiego (przy kościele) a także przy chodnikach, drogach rowerowych i nasadzeniu zieleni. Cała inwestycja ma zostać zakończone w maju.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści