Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
85% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
-0C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeNowa atrakcja w Bydgoszczy. Na placu Teatralnym stoi diabelski młyn [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]
03.01.2020 | 13:01

Nowa atrakcja w Bydgoszczy. Na placu Teatralnym stoi diabelski młyn [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Miał być atrakcją jarmarku bożonarodzeniowego, ale do miasta koło młyńskie przyjechało w pierwszych dniach nowego roku. Wiemy też, od kiedy będzie ono dostępne dla mieszkańców.

W czwartek od samego rana kilka ciężarówek przywiozło elementy koła młyńskiego, które następnie było przez kilka godzin montowane. Koło będzie główną atrakcją wesołego miasteczka, które na placu Teatralnym stać będzie do 2 lutego. Pierwotnie miało stanąć podczas jarmarku bożonarodzeniowego, jednak wówczas do tego nie doszło, bo uszkodzeniu uległ jeden z elementów koła.

Koło ma być czynne dla mieszkańców już od dzisiejszego wieczora, tj. od godziny 18:00. Wszystkie atrakcje miasteczka są biletowane. Oprócz koła młyńskiego, dla mieszkańców i najmłodszych bydgoszczan dostępne będą także rollercoaster, labirynt luster i kolejki. Te kosztować będą 10 zł, zaś korzystanie z koła kosztuje 20 zł – bilet normalny i 15 zł – ulgowy.

Miasteczko będzie czynne w godz. 14:00 – 21:00 od poniedziałku do piątku i w godz. 12:00 – 21:00 w soboty i niedziele.

Czytaj także: Zimowe miasteczko w Bydgoszczy zostaje na dłużej!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści