Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa piekarnia w Zielonych Arkadach. Wkrótce otwarcie!

Dodano: 24.02.2024 | 09:56

Na zdjęciu: Nowa piekarnia w Zielonych Arkadach

Fot. Justyna Torzewska

Nowa piekarnia w Zielonych Arkadach wkrótce otwarta! Powstanie miejsce, w którym będzie można kupić świeże pieczywo, napić się dobrej kawy czy wybrać się na lunch. 

Nowa piekarnia w Zielonych Arkadach pod nazwą Gorąco Polecam należy do nowoczesnej sieci piekarni. W swojej ofercie posiada pieczywo, wypieki słone i słodkie oraz kawę. W większości lokali znajduje się również ,,Regał smakosza”, czyli miejsce, w którym można znaleźć wysokiej jakości wędliny, nabiał, przetwory, naturalne soki, a także dania gotowe np. pierogi.

Nowa piekarnia w Zielonych Arkadach – lokalizacja

Lokal ma znajdować się na parterze, naprzeciwko wejścia do galerii. Wcześniej bardzo blisko tego miejsca, na tzw. ,,wyspie” przy wejściu do Arkad, znajdowała się piekarnia, cukiernia Bartkowscy – teraz lokal przeniósł się w okolicę sklepu Cropp. Oprócz tego w Zielonych Arkadach znajduje się również piekarnia Baton.

Na razie dokładna data otwarcia Gorąco Polecam nie jest znana. Jednak piekarnia ma już jeden punkt w Bydgoszczy. Znajduje się on na Dworcu Głównym PKP. Z pewnością wielu mieszkańców korzystało już i zna dobrze tamtejsze wypieki.

CZYTAJ TAKŻE: Primark w Zielonych Arkadach!

Czy nowa piekarnia w Zielonych Arkadach jest przyjazna zwierzętom?

Na oficjalnej stronie piekarni można przeczytać informację, że na witrynach lokali Gorąco Polecam widać naklejkę z psem i hasłem: „Miejsce przyjazne pupilom”. Natomiast przed wejściem miskę wypełnioną świeżą wodą. Oznacza to, że bez problemu można wejść ze swoim pupilem do środka i spędzić tam miło czas.

0 0 votes
Article Rating
Julia Januszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wstyd
Wstyd
3 miesięcy temu

Naprawdę a to wiadomości ważne dla bydgoszczan?

Sztos
Sztos
3 miesięcy temu

Kolejna psia jadłodajnia xd