Bydgoszcz
17C
Słonecznie
77% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 19 • L 17
29C
Pon
28C
Wt
20C
Sr
25C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeNowa trybuna na stadionie Polonii już praktycznie gotowa [ZDJĘCIA]
09.05.2020 | 15:36

Nowa trybuna na stadionie Polonii już praktycznie gotowa [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Jakub Soboczyński

Do końca zmierzają prace związane z budową nowej trybuny na stadionie Polonii przy ul. Sportowej 2.

Wybudowano nową trybunę na przeciwległej prostej startowej na sektorze B, na którą będzie mogło wejść 2,5 tys. kibiców. Jeszcze w wakacje planowane jest zakończenie prac budowlanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie trybuny.

Prace budowlane wykonywała bydgoska firma Ebud. Te rozpoczęły się w lutym 2019 r. Obecnie trwają prace wykończeniowe związane z zagospodarowaniem terenu, montowane są panele ogrodzeniowe, ułożono także kostkę brukową wokół obiektu. Na trybunach prowadzone są roboty związane z układaniem żywic – warstwy wierzchniej na posadzkach, montowane są barierki stalowe.

W pomieszczeniach sanitarnych na piętrze wykonawca kończy klejenie płyt na ścianach oraz montaż podejść kanalizacyjnych. W obiekcie zamontowano już windę dla osób z niepełnosprawnościami. W boksach garażowych i na słupach zamontowano oprawy oświetleniowe.

Nowy sezon w żużlowej eWinner I lidze ma rozpocząć się w lipcu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
1 rok temu

Najgorsza nowa trybuna wybudowana w Polsce. Rozwiązania sprzed 30 lat…..jedyna nowa trybuna bez zadaszenia nawet kilkakrotnie mniejsze miasta budują zadaszone trybuny…….do tego idioci projektanci którzy mają zero pojęcia o żużlu zaprojektowali ja oddalona od toru tak jak była poprzednia co oznacza że między trybuna A torem znowu mogą jeździć auta…. nikt tak nie buduje….teraz dla kibiców nowe trybuny zaczynają się już około metr od toru ta jak w Gorzowie Toruniu czy łodzi….i kolejny bubel to fakt że w całości stadion będzie w firmie sześciokata….kolejny wyjątek. Jeden na świecie….co oznacza że na końcach trybuna jeszxze bardziej oddała się od toru…..kompletny kretynizm… Czytaj więcej »

Byd_Max
Byd_Max
1 rok temu

Pewnie za taka kasę to by można zbudować nowocześniej…. A co do ilości kibiców, to głosy droższe niż 500 plus w przeliczeniu na jednego wyborcę. Swoją drogą porównując wyniki motocyklistów i lekkoatletów, to wiadomo czy słuszny kierunek:)
Zawsze można powiedzieć, że to wina rządu… Kibice żąda…li aby im zbudować byle trybunę, będącą nowszą kopią poprzedniej.
Kto bogatemu zabroni…
Kolejny sukces…Grunwaldzka, komunalnik, buspasy czy płaskie rondo Kujawskie zamiast dwupoziomowego rozwiązania…
Grunt, że przelew poszedł tam gdzie miał trafić…
Pozdrawiam miłościwie rządzących łowców sukcesów:)

glomar
glomar
1 rok temu

Nie dziwię się, mając takiego p-rezydenta, który swemu koledze z Toruniu powinien buty czyścić, robi wszystko by obrzydzić swoim mieszkańcom wszystko co możliwe.

Powiązane treści