Nowa zawodniczka w Artego. Ostatnio grała w Izraelu
Dodano: 26.07.2016 | 12:10Anne Marie Armstrong podpisała kontrakt z Artego Bydgoszcz.
Na zdjęciu: W ostatnim sezonie koszykarki Artego zdobyły srebrne medale mistrzostw Polski.
Fot. Leszek Grabowski
Artego Bydgoszcz ogłosiło pozyskanie nowej zawodniczki. W najbliższym sezonie w drużynie Tomasza Herkta występować będzie Anne Marie Armstrong.
Nowa koszykarka Artego ma 25 lat, 191 cm i gra na pozycji silnej skrzydłowej. Przez ostatnie dwa lata występowała w izraelskim Ramat Hasharon, a wcześniej przywdziewała koszulkę Georgia Buldogs.
Obecnie kadra bydgoskiego zespołu liczy sześć zawodniczek. Oprócz Armstrong znajdują się w niej Maurita Reid, Martyna Koc, Elżbieta Międzik, Katarzyna Suknarowska i Denesha Stallworth.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026















