[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Elektryczne auta dla policjantów. Trafią na wyposażenie także w bydgoskiej komendzie [ZDJĘCIA]

Dodano: 05.08.2022 | 20:57

Na zdjęciu: Hyundai e-kona - to te pojazdy trafią na wyposażenie komend w Bydgoszczy, Toruniu i Inowrocławiu oraz bydgoskiej drogówki.

Fot.

Kolejne cztery elektryczne pojazdy trafiły na wyposażenie kujawsko-pomorskich policjantów. Ich przekazanie nastąpiło  na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Tym razem przekazano cztery pojazdy. – Ich zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – słyszymy w komendzie wojewódzkiej.

Na wyposażenie komend miejskich w Bydgoszczy i Toruniu oraz powiatowej w Inowrocławiu trafiły cztery oznakowane auta hyundai e-kona. – Cena jednego radiowozu wyniosła 192 925,50 zł – precyzuje mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Czwarty pojazd zasili wydział ruchu drogowego KWP. Pojazdy zasilane są silnikami elektrycznymi, które generują moc 136 koni mechanicznych, w warunkach miejskich pokonują trasę do 305 kilometrów.

To kolejne elektryczne radiowozy, które zasilą flotę kujawsko-pomorskiej policji. Pod koniec lipca, dwa elektryczne auta marki opel, które zakupiła fundacja Enea, trafiły na wyposażenie komendy w Tucholi i komisariatu w Strzelnie.

Elektryczne auta dla policjantów. Trafią na wyposażenie także w bydgoskiej komendzie [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel kraju IV świata
obywatel kraju IV świata
3 miesięcy temu

Policja ma swojego kapelana?
I w imię czego święci te bomby ekologicznej głupoty eko-terrorystów?