Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Rex!

Dodano: 20.12.2021 | 15:35

Na zdjęciu: Rex już po raz trzeci trafił do schroniska.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Dziś bohaterem jest Rex.

Rex to średniej wielkości samiec, który w swoim krótkim, 2-letnim życiu miał olbrzymiego pecha. W Schronisku jest już po raz trzeci. Za pierwszym razem trafił z powodu śmierci właściciela. Za drugim razem oddany został, ponieważ inaczej wyobrażano sobie jego interakcję z dziećmi.

Gdy już pracownicy schroniska myśleli, że szczęście w końcu do niego się uśmiechnęło, wrócił po raz trzeci. Tym razem przyczyną okazali się niezadowoleni sąsiedzi. Pies z taką łatką ma niewielką szansę na adopcję. A to naprawdę wesoły, radosny psiak, spragniony kontaktu z człowiekiem. Potrzebuje kogoś, kto choć trochę zna psie wymagania. Rozumie, że inaczej żyje się ze szczeniakiem, który wszystko przyjmuje z otwartym sercem, inaczej z dojrzałym psem, a jeszcze inaczej z takim dwulatkiem jak Reksio, który dużo przeżył jak na swoje 24 miesiące życia i bardzo boi się, że ktoś go znowu porzuci.

Może wśród naszych czytelników jest ktoś, kto więcej czasu spędza w domu i chciałby mieć takiego wpatrzonego w niego towarzysza? Reksio uwielbia biegać za rzucanymi mu zabawkami. W nowym domu powinien być jedynakiem ponieważ stresuje go obecność innych zwierząt. Jest po zabiegu kastracji oraz posiada komplet szczepień. Jego numer ewidencyjny: 6074/21. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10:00 do 15:00).

0 0 votes
Article Rating
Daria Pilewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments