Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Spajki!
07.06.2021 | 10:39

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Spajki!

Na zdjęciu: Spajki czeka na nowy dom.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Spajki.

Spajki to pies w wieku dwóch lat. Został oddany, ponieważ jego nowi opiekunowie nie poradzili sobie z jego charakterem. Spajki prawdopodobnie jest mieszańcem któregoś z buldogów. Jest to pies bardzo towarzyski i dopraszający się uwagi człowieka. Jest silny, ale raczej ładnie chodzi na smyczy. Czasami zdarza mu się też pociągnąć przewodnika, jeżeli coś go zainteresuje, więc nowy opiekun będzie musiał mieć trochę siły.

Spajki jest młody i jak to jeszcze dopiero co dorosły pies wymaga wychowania i zajęcia. Jeszcze trzeba go nauczyć zostawania w domu. Uwielbia zabawki, bardzo chętnie za nimi gania. Dostaliśmy informacje, że zdarza mu się pilnować zasobów. Spajki jednak uwielbia smakołyki, więc to już pierwszy krok do podjęcia nauki.

Posiada komplet szczepień, a przed adopcją czeka go jeszcze kastracja. Pytając o niego, proszę podać numer ewidencyjny: 6024/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści