Bydgoszcz
1C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 1 • L 1
2C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
5C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Zefir!
22.10.2021 | 15:35

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Zefir!

Na zdjęciu: Zefir to średniej wielkości psiak przypominający trochę sznaucera.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Zefir.

Zefir to średniej wielkości psiak przypominający trochę sznaucera. Trafił do bydgoskiego schroniska na początku lutego 2021 roku z gminy Sicienko. Może mieć około 8 lat. Na początku bardzo się bał, ale smakołyki i wyjścia na wybieg przekonały go, że na świecie jest sporo ludzi, którym na nim zależy. Aktualnie to wesoły pies, który jako jeden z pierwszych czeka na wypuszczenie na wybieg. Chętnie podąża za człowiekiem, uwielbia miękkie przysmaki i biega za rzuconymi zabawkami, choć przynoszenie nie do końca mu wychodzi.

Zefirek jest umiarkowanie aktywny, więc nie potrzebuje wielokilometrowych spacerów. Zaczął również szkolenie z wolontariuszami w ramach programu „Lira”. Szybko się uczy i pięknie skupia się na swoim przewodniku. Z pewnością będzie można go wiele jeszcze nauczyć. Ze względu na początkową nieśmiałość Zefirka w nowym otoczeniu poszukiwany jest dom bez małych dzieci. Zefir został zaszczepiony i wykastrowany. Pytając o niego prosimy podać numer ewidencyjny: 0046/21 . Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10:00 do 15:00).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści