Ukazał się nowy film promujący miasto. Został on zrealizowany w ramach konkursu „Bydgoszcz Kręci”.
Akcja klipu, którego realizacja zajęła blisko miesiąc, toczy się wokół dynamicznego przejazdu przez najważniejsze arterie i miejsca Bydgoszczy Volkswagenem Polo RX, prowadzonym przez Marcina Gagackiego – bydgoskiego kierowcę, wicemistrza Polski w rallycrossie i rajdowego mistrza Polski (w grupie N). Gagacki zabiera widzów w bardzo szybką podróż m.in. przez Most Uniwesytecki, reprezentacyjną ulicę Bydgoszczy – Gdańską, Wyspę Młyńską, Filharmonię Pomorską czy parking HSW Łuczniczka. W filmie poza Marcinem Gagackim wystąpili mieszkańcy Bydgoszczy – m.in. dyrektor Opery Nova Maciej Figas czy mistrzyni olimpijska Magdalena Fularczyk-Kozłowska.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026



