Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 5 • L 5
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
8C
Wt
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy najemca Arkada Business Park. Reprezentuje branżę IT
Arkada-Bussines-Park-03-Arkada
24.05.2018 | 12:59

Nowy najemca Arkada Business Park. Reprezentuje branżę IT

Firma ma zatrudnić blisko sto osób.

Na zdjęciu: Oficjalne otwarcie biurowca przy Rondzie Fordońskim ma nastąpić jesienią.

Fot. mat. prasowe

Znamy kolejnego najemcę powierzchni biurowych w Arkada Business Park. Po Asseco, Skansce i centrum medycznym dziś ogłoszono podpisanie umowy z firmą Meelogic.

Meelogic Consulting to firma z branży IT. Powstała w 2011 roku w Berlinie. Obecnie ma oddziały w Kolonii i Stuttgarcie, a także w Szczecinie. Biuro w Bydgoszczy będzie drugim polskim odziałem spółki. Pracownicy Meelogic współpracują z renomowanymi klientami z branż: motoryzacyjnej, medycznej, mediów cyfrowych, transportowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i e-commerce.

– Bydgoszcz, miasto technologii i nauki, z wysokiej klasy specjalistami IT, ma duży potencjał. Nowy oddział da nam możliwość jeszcze bardziej elastycznie reagować na ciągle rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi ze strony klientów – mówi Ayana Alemu, CEO i współzałożyciel Meelogic. Alemu dodaje, że istotnym czynnikiem przy wyborze miasta nad Brdą jako nowego oddziału było dobre położenie geograficzne i skomunikowanie z innymi oddziałami spółki. 

Firma od kilku miesięcy poszukiwała pracowników do nowego oddziału w Bydgoszczy. Wedle zapowiedzi jej przedstawicieli, w nowym oddziale rozwijane będą projekty z obszarów medycyny, autonomicznej jazdy i elektromobilności. W ciągu najbliższych dwóch lat ma on zatrudnić sto osób.


Powiązane treści