Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
61% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 8 • L 6
6C
Sr
3C
Czw
4C
Pt
3C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNowy nieoznakowany radiowóz na bydgoskich ulicach
nieoznakowany radiowóz bydgoszcz
30.10.2018 | 09:58

Nowy nieoznakowany radiowóz na bydgoskich ulicach

Na zdjęciu: Nowy nieoznakowany radiowóz bydgoskiej drogówki.

Fot. KWP Bydgoszcz

Nowy nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem trafił do bydgoskiej drogówki. To drugie bmw, które będzie można spotkać na lokalnych drogach.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy otrzymali drugie nieoznakowane bmw 330i xDrive. Samochód jest wyposażony w silnik o pojemności dwóch litrów i napęd 4×4. Jak poinformowała policja, bmw wyjechało już na bydgoskie drogi.

Nowoczesne pojazdy pozwolą na skuteczną walkę z piratami drogowymi, ponieważ nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych – podkreślił kom. Przemysław Słomski.

Auta zostały zakupione przez KGP w ramach programu „Bezpieczniej na drogach-nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji” finansowanego ze środków z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Pierwsze auto o identycznych parametrach trafiło do Bydgoszczy w styczniu tego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Dziewięć nowych radiowozów dla regionu. Wśród nich – nieoznakowane bmw


Powiązane treści