Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy numer czasopisma MetropoliaBydgoska.PL [POBIERZ PDF]

Dodano: 24.09.2020 | 09:43

Na zdjęciu: Okładka najnowszego numeru czasopisma MetropoliaBydgoska.PL

Fot. MB

Po wakacjach powracamy z naszym czasopismem! Temat papierowego wydania MetropoliaBydgoska.PL może być tylko jeden – akcja Metropolia za pół ceny!

Na okładce najnowszego numeru uśmiechają się do nas przedstawiciele partnerów akcji: Ewa Chróścińska z Manufaktury Słodyczy Karmelowa Kraina, Hanna Zmitrowicz z Fit Forma i Waldemar Bujny z Muzeum Mydła i Historii Brudu. W ramach tygodnia zniżek, który rozpoczyna się już w poniedziałek, 28 września ponad 150 firm i instytucji z Bydgoszczy i ościennych gmin oferuje wybrane pozycje ze swojej oferty o 50% taniej! Na łamach papierowego wydania MetropoliaBydgoska.PL opisujemy przebieg akcji, a także podajemy listę miejsc, gdzie skorzystacie z promocji!

W naszym czasopiśmie znajdziecie także teksty o najważniejszych tematach, którymi w ostatnich dniach żyje Bydgoszcz: wybór operatora hali targowej, budowa nowych mostów przez Brdę, konsultacje kształtu komunikacji po otwarciu Kujawskiej i przystanków wiedeńskich czy problemy z rondem turbinowym na Szubińskiej. Ponadto w wydaniu papierowym relacjonujemy spotkanie z reportażystą Filipem Springerem i sprawdzamy, jak bydgoskie uczelnie będą prowadzić zajęcia w nowym roku akademickim.

Nie zabraknie też bliskich naszym Czytelnikom tematów osiedlowych z Kapuścisk, Fordonu, Czyżkówka czy Błonia oraz wieści z Osielska i Białych Błot.

Zapraszamy do czytania! Czasopismo dostępne jest w kilkudziesięciu punktach na terenie miasta, a także w wersji PDF, którą można pobrać, klikając TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments