Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy punkt Orlen w Bydgoszczy. Tuż obok przystanku autobusowego

Dodano: 19.12.2022 | 10:05

Na zdjęciu: Otwarty został nowy punkt Orlen w ruchu.

Fot. nadesłane

Mieszkańcy Górzykowa i Błonia mogą korzystać z nowego punktu w pobliżu przystanku autobusowego przy ul. Szubińskiej. Otwarty został tam Orlen w ruchu.

Punkty „Orlen w ruchu” powstają od 2021 roku, gdy PKN Orlen przejął kontrolę nad Ruchem. Wcześniej istniejące saloniki przeszły rebranding i stopniowo są tworzone nowe. W salonikach można kupić nie tylko gazety, ale też kawę i hot-dogi znane ze stacji PKN Orlen.

W ostatnich dniach nowy punkt został otwarty tuż obok przystanku Szubińska/Żwirki i Wigury, w miejscu istniejącego już wcześniej kiosku. Jest czynny w godzinach 6:00 – 20:00. Na pobliskim przystanku zatrzymują się autobusy linii 52, 53, 54, 59, 60, 64, 69, 89 oraz 32N.

Orlen w ruchu w Bydgoszczy

W ramach formatu „Orlen w ruchu” funkcjonują trzy rodzaje obiektów: 20-metrowe, 60- lub 70-metrowe oraz autonomiczne kąciki kawowe na dworcach, lotniskach i w biurowcach. We wszystkich obiektach działa program lojalnościowy ORLEN VITAY oraz usługa nadawania i odbierania przesyłek „ORLEN paczka”.

W Bydgoszczy punkt „Orlen w ruchu” funkcjonuje m.in. w galerii C.H. Rondo.

Sebastian Torzewski