[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Nowy sklep Komfort Home w Bydgoszczy. Otwarcie już wkrótce!

Dodano: 24.11.2022 | 09:37

Na zdjęciu: Nowy sklep Komfort Home w Bydgoszczy zostanie otwarty jeszcze w tym tygodniu.

Fot. mat. prasowe

Już wkrótce otwarcie nowego sklepu Komfort Home w Bydgoszczy. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty już w piątek, 25 listopada.

Komfort Home to najnowszy koncept marki, która ma już w Bydgoszczy punkt przy ul. Jagiellońskiej. Nowy sklep zostanie otwarty przy ul. Rejewskiego 5b, a więc w pobliżu Leroy Merlin, Auchan czy Decathlona.

Powierzchnia salonu wyniesie 2 309 mkw. Sklep będzie posiadał w swojej ofercie wyposażenie łazienek i kuchni, podłogi, dywany, drzwi, meble, oświetlenie i dekoracje. Punkt będzie oferował także usługi projektowania, pomiaru, transportu i montażu.

Z okazji otwarcia sklepu Komfort Home w Bydgoszczy zaplanowano promocje. Od 25 do 29 listopada codziennie pierwszych 50 klientów otrzyma produkt za symboliczną złotówkę. Będą odbywać się także losowania nagród w postaci voucherów na projekt kuchni lub łazienki. Dostępne będą również kupony rabatowe na wszystkie nieprzecenione produkty oraz nagrody główne.

Gwiazdą otwarcia ma być home-stagerka i influencerka Maria Semczyszyn, znana między innymi z Domo+ czy Dzień Dobry TVN.

Sklepy Komfort funkcjonują od ponad 30 lat. Są obecne w ponad 160 lokalizacjach w całym kraju. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową Komfort Home.

Nowy sklep Komfort Home w Bydgoszczy. Otwarcie już wkrótce!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments