Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy sklep sieci Action w regionie. Czy powstanie także w Bydgoszczy?

Dodano: 22.08.2021 | 11:14

Na zdjęciu: Sklep sieci Action został otwarty w Brodnicy.

Fot. mat. prasowe

Sieć dyskontów niespożywczych Action otwiera dziś swój sklep w Brodnicy. To trzeci market tej marki w województwie kujawsko-pomorskim. Czy pojawi się także w Bydgoszczy?

Dyskont w Brodnicy będzie działać w budynku wolnostojącym przy ul. Podgórnej 5, zajmując powierzchnię prawie 1000 mkw. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. plecaki, torby sportowe, piórniki, poduszki z mikrofibry i hipoalergiczne oraz bielizna.

Debiut w tym mieście bardzo nas cieszy, ponieważ wiemy, że mieszkańcy od dłuższego czasu są zainteresowani naszą marką i ze zniecierpliwieniem wyczekiwali informacji o otwarciu. Przestrzeń dyskontu zaaranżowaliśmy w taki sposób, aby zapewnić klientom jak najwięcej miejsca na ich ulubione produkty. Jestem przekonany, że atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z często zmieniającą się ofertą produktów przełoży się na częste wizyty brodniczan w naszym sklepie – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. Market będzie otwarty w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.
Action oferuje artykuły codziennego użytku oraz produkty sezonowe w atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co wyróżnia tę sieć dyskontów, jest dynamiczna rotacja 2/3 asortymentu. Ponadto, w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Obecnie w ofercie sezonowej dominuje sprzęt do biwakowania i spędzania czasu na kempingu – stół ogrodowy, torba chłodząca, materace dmuchane, śpiwory, pompka elektryczna czy lampa namiotowa z wentylatorem.

Korzystając z otwarcia nowego punktu zapytaliśmy biuro prasowe Action, czy plany rozwoju sieci dotyczą także Bydgoszczy. – Na ten moment nie mamy takich informacji, ale województwo kujawsko-pomorskie jest jednym z kluczowych województw w Polsce, w których Action chce się rozwijać – przeczytaliśmy w odpowiedzi.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments