Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Odkryj Kujawsko-Pomorskie. Zobacz spot promujący region [WIDEO]

Dodano: 12.12.2022 | 09:29

Na zdjęciu: Akcja wyróżnionego spotu toczy się w Bydgoszczy i Toruniu.

Fot. mat. partnera

„Odkryj Kujawsko-Pomorskie” to nazwa spotu reklamowego promującego fundusze europejskie, które zmieniają nasz region. Materiał przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego został nagrodzony dwoma statuetkami na tegorocznym festiwalu Camerimage. 

Materiał brał udział w konkursie Spotów Reklamowych „Fundusze europejskie w kadrze”. Celem konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej zaangażowanymi we wdrażanie funduszy europejskich i promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania społeczeństwa. Zgłaszane spoty musiały dotyczyć wybranego działania współfinansowanego z ze środków unijnych w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz promować fundusze europejskie.

Wyróżniony spot,  zawierający wątki zarówno bydgoskie, jak i toruńskie, zdobył nagrodę główną oraz nagrodę publiczności w kategorii najlepszego spotu reklamowego do 3 minut. Materiał pokazuje losy bohatera podróżującego po naszym województwie w poszukiwaniu swojej ukochanej. Zobaczyć go można poniżej:

 


Warto dodać, że to niejedyny materiał Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego nagrodzonym w tym konkursie. Drugi materiał zdobył również dwie nagrody, ale w kategorii spotu do 45 sekund. CZYTAJ WIĘCEJ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments