Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Zdjęcia:
W piątkowe (6 stycznia) popołudnie już po raz dziesiąty ulicami Bydgoszczy przeszedł Orszak Trzech Króli.
Tegoroczny orszak rozpoczął się mszą świętą, którą w Bazylice pw. św. Wincentego A Paulo sprawował ordynariusz diecezji bydgoskiej bp Krzysztof Włodarczyk. Po zakończeniu nabożeństwa, jego uczestnicy wyruszyli w orszaku, który przeszedł ulicami Markwarta, Krasińskiego, Gdańską, Focha i Mostową do Starego Rynku, gdzie Trzej Królowie złożyli dary i oddali pokłon nowonarodzonemu Jezusowi.
- Piątek w Poincie. Zobacz ZDJĘCIA z imprezy, którą rozkręcili Martin Zoom i DJ ALBi! - 24 czerwca 2026
- Impreza w bydgoskim klubie Botanic. Mamy ZDJĘCIA! - 22 czerwca 2026
- Impreza w Poincie. Zobacz ZDJĘCIA z sobotniej zabawy - 21 czerwca 2026
























