Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Osiecka, Młynarski, Przybora… Wyjątkowy koncert w Bydgoszczy

Dodano: 18.12.2018 | 13:42

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. mat. pras.

W pierwszy lutowy weekend w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy będzie można usłyszeć piękne utwory Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory oraz Wojciecha Młynarskiego w interpretacji i wykonaniu młodych aktorów. Wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu pn. Osiecka, Młynarski, Przybora…

ZOBACZ TEŻ: Warszawski teatr zaprezentuje się w Bydgoszczy. Z oryginalnym spektaklem

Wydarzenie organizowane przez Impresariat Adria Art odbędzie się 3 lutego 2019 roku. Początek zaplanowano na godz. 17:00. Pomysłodawcą, reżyserem i prowadzącym wydarzenie jest Andrzeje Strzelecki, który w następujący sposób opisuje te koncert:

„Z Jeremim Przyborą, Agnieszką Osiecką i Wojtkiem Młynarskim miałem zaszczyt wielokrotnie współpracować. Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Jako pedagog w Akademii Teatralnej miałem przyjemność uczyć Katarzynę Dąbrowską, Natalię Sikorę i Marcina Januszkiewicza. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi prawdziwymi uczniami. Najlepsi w swoim pokoleniu, młodzi aktorzy-wokaliści wykonają w nim piękne piosenki autorów w interpretacjach, które swą jakością i klasą dorównują tym wybitnym twórcom tekstów. Gośćmi koncertu będą: mój przyjaciel – Zbyszek Zamachowski (Piotrek Machalica) i dwójka moich najnowszych „odkryć” – Magda Andres i Robert Mróz (Mikołaj Kłosiewicz). Artystom na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny p/k Marka Stefankiewicza. Zapraszam!”

Bilety (w cenie 75 zł, 95 zł oraz 125 zł) można kupić w biurze Adria-Art mieszczącym się w budynku przy ul. Piotra Skargi 13 w Bydgoszczy oraz za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.