Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 1 • L 0
2C
Pon
-0C
Wt
1C
Sr
-0C
Czw
-1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaOstatnie dni zgłoszeń do akcji Metropolia za pół ceny! Jak dołączyć, by promować swoją firmę? [WIDEO]
119465445_752473328646668_1378250934168843696_n
15.09.2020 | 11:56

Ostatnie dni zgłoszeń do akcji Metropolia za pół ceny! Jak dołączyć, by promować swoją firmę? [WIDEO]

Na zdjęciu: Do firm dostarczane są plakaty promujące wydarzenie, które należy powiesić w lokalu, by informować znajdujące się w pobliżu osoby o uczestnictwie instytucji lub firmy w wydarzeniu.

Fot. mat. organizatora

Już za dwa tygodnie odbędzie się wielki tydzień zniżek w ramach tegorocznej edycji akcji Metropolia za pół ceny. Wydarzenie to okazja nie tylko do zrobienia zakupów za połowę ceny, ale również szerokiej promocji swojej firmy i dotarcia do nowych klientów. 

Jak już dobrze wiadomo, tegoroczna edycja akcji rozpocznie się 28 września i będzie trwać do 4 października.  jednak termin składania formularzy zgłoszeniowych upływa  w ten piątek, 18 września. Zostało więc niewiele czasu na dołączenie do listy Partnerów akcji. Pamiętajmy też, że w tym roku przedsiębiorstwa same wybierają, w jakich dniach wezmą w niej udział, lecz muszą to być m.in. 3 dni w trakcie trwania akcji.

Bezpłatnie uczestniczyć może w niej każda firma znajdująca się na terenie Bydgoszczy, ale także na terenie innych gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. Jedynym warunkiem jest wprowadzenie zniżki o wartości dokładnie 50% od regularnej ceny wybranych produktów lub usług. Można także zastosować vouchery, zakupy online, opcje dostawy i na wynos. Informacje o zgłoszonych firmach oraz ich ofertach są na bieżąco publikowane na stronie akcji oraz jej fanpage’u Metropolia za pół ceny. Ponadto do firm dostarczane są plakaty promujące wydarzenie, które należy powiesić w lokalu, by informować znajdujące się w pobliżu osoby o uczestnictwie instytucji lub firmy w wydarzeniu.

W jaki sposób można zgłosić udział swojej firmy?

Należy przesłać zdjęcie lub skan uzupełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy zapolceny@metropoliabydgoska.pl Pobrać go można ze strony internetowej www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl lub skontaktować się z operatorem akcji – agencją Grupa Enjoy Media – na podany wyżej adres mailowy lub pod numerem telefonu 509 979 107.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści