Bydgoszcz
18C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H 18 • L 17
14C
Czw
8C
Pt
7C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeOutlet na Glinkach z lotu ptaka! [NOWA WIZUALIZACJA]
04.02.2016 | 21:54

Outlet na Glinkach z lotu ptaka! [NOWA WIZUALIZACJA]

Metropolitan Outlet Bydgoszcz powstanie na miejscu obecnej galerii handlowej przy Al. Jana Pawła II.

Na zdjęciu: Tak będzie się prezentowałe nowe centrum wyprzedażowe na Glinkach.

Fot. materiały inwestora

Jeszcze w tym roku Carrefour i White Star Real Estate rozpoczną gruntowną modernizację hipermarketu przy alejach Jana Pawła II, który po przebudowie stanie się centrum typu outlet. Prezentujemy wizualizację rozbudowanego obiektu na Glinkach z lotu ptaka.

Przypomnijmy: Metropolitan Outlet Bydgoszcz będzie pierwszym w mieście centrum wyprzedażowym. Prace konstrukcyjne mają wystartować w ciągu najbliższych pięciu miesięcy. Otwarcie zaplanowane jest za to na pierwszą połowę 2017 roku. Autorem koncepcji przebudowy i rozbudowy jest architekt Filip Gołębiowski. – Będzie to znakomita lokalizacja na outlet, do którego łatwo dojadą także mieszkańcy innych miast, takich jak Toruń, Grudziądz, Inowrocław czy Włocławek. Percepcja miasta wśród najemców powierzchni handlowych jest również bardzo dobra. Od czasu rozpoczęcia komercjalizacji w sierpniu br. odnotowaliśmy duże zainteresowanie najemców – znanych marek odzieżowych, sportowych i obuwniczych, których sklepy z pewnością będą cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych miast – mówi Grażyna Melibruda, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w JLL.

W Metropolitan Outlet, które stanie na miejscu galerii Glinki, znajdzie się 60 sklepów zajmujących łącznie powierzchnię 11,5 tys. metrów kwadratowych. Za pozyskanie najemców odpowiadają firma doradcza JLL oraz White Star Real Estate. Operatorem spożywczym centrum pozostanie Carrefour. W dalszej perspektywie planowana jest rozbudowa hipermarketu.


Powiązane treści