Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeParking w Zielonych Arkadach w przebudowie. Widać już pierwsze zmiany
parking_zielone_arkady
31.05.2016 | 12:30

Parking w Zielonych Arkadach w przebudowie. Widać już pierwsze zmiany

Od kilkunastu dni trwają prace mające poprawić komfort dojazdu do największego centrum handlowego w mieście.

Na zdjęciu: Poszerzone stanowiska parkingowe mają 3,6 metra szerokości.

Fot. mat. prasowe

Od dwóch tygodni na terenie parkingu w centrum handlowym Zielone Arkady trwają prace modernizacyjne. Od tego momentu przybyło już dwieście poszerzonych miejsc postojowych.

CZYTAJ TAKŻE: Parking w Zielonych Arkadach zostanie przebudowany. Prawie pół roku prac

To jeden z elementów przebudowy parkingu, o której informowaliśmy na początku miesiąca (szczegóły w linku powyżej). Miejsc parkingowych będzie mniej, ale te, które powstaną, mają zapewniać klientom większy komfort. Przede wszystkim dzięki szerokości pola postojowego przekraczającej 3,5 metra. Do tej pory zmiany objęły poziomy 1A, 1B, a także 3A i 3B. Docelowo, zmiany obejmą również poziom drugi. Dodatkowo, na platformach 1-6A pojawiły się specjalne miejsca dedykowane rodzinom z dziećmi. – Prace przebiegają sprawnie i zgodnie z planem – przekonuje Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

Zmian w centrum położonym nieopodal ronda Kujawskiego będzie więcej – dobudowane zostaną dodatkowe rampy wykluczające kolizyjność wjazdów i zjazdów na poszczególne poziomy parkingu. Przez cały okres przebudowy, która ma potrwać do października, będzie on dostępny dla zmotoryzowanych gości Zielonych Arkad. – Pracownicy ochrony oraz obsługa centrum udzielają na bieżąco dodatkowych informacji – wylicza Iwona Mroczek.


Powiązane treści