Bydgoszcz
17C
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 16
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeParking w Zielonych Arkadach w przebudowie. Widać już pierwsze zmiany
31.05.2016 | 12:30

Parking w Zielonych Arkadach w przebudowie. Widać już pierwsze zmiany

Od kilkunastu dni trwają prace mające poprawić komfort dojazdu do największego centrum handlowego w mieście.

Na zdjęciu: Poszerzone stanowiska parkingowe mają 3,6 metra szerokości.

Fot. mat. prasowe

Od dwóch tygodni na terenie parkingu w centrum handlowym Zielone Arkady trwają prace modernizacyjne. Od tego momentu przybyło już dwieście poszerzonych miejsc postojowych.

CZYTAJ TAKŻE: Parking w Zielonych Arkadach zostanie przebudowany. Prawie pół roku prac

To jeden z elementów przebudowy parkingu, o której informowaliśmy na początku miesiąca (szczegóły w linku powyżej). Miejsc parkingowych będzie mniej, ale te, które powstaną, mają zapewniać klientom większy komfort. Przede wszystkim dzięki szerokości pola postojowego przekraczającej 3,5 metra. Do tej pory zmiany objęły poziomy 1A, 1B, a także 3A i 3B. Docelowo, zmiany obejmą również poziom drugi. Dodatkowo, na platformach 1-6A pojawiły się specjalne miejsca dedykowane rodzinom z dziećmi. – Prace przebiegają sprawnie i zgodnie z planem – przekonuje Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

Zmian w centrum położonym nieopodal ronda Kujawskiego będzie więcej – dobudowane zostaną dodatkowe rampy wykluczające kolizyjność wjazdów i zjazdów na poszczególne poziomy parkingu. Przez cały okres przebudowy, która ma potrwać do października, będzie on dostępny dla zmotoryzowanych gości Zielonych Arkad. – Pracownicy ochrony oraz obsługa centrum udzielają na bieżąco dodatkowych informacji – wylicza Iwona Mroczek.


Powiązane treści