Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
48% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 20 • L 19
20C
Pon
14C
Wt
14C
Sr
16C
Czw
12C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPat w sprawie Zawiszy. Rozmowy z CWZS nie doszły do skutku
zawisza, koszulka - Łukasz Trybuszewski
31.01.2017 | 22:39

Pat w sprawie Zawiszy. Rozmowy z CWZS nie doszły do skutku

We wtorek miały odbyć się rozmowy radnych z przedstawicielami CWZS Zawisza.

Na zdjęciu: Wtorkowe posiedzenie zespołu ds. Zawiszy nie wniosło nic nowego.

Fot. Łukasz Trybuszewski

We wtorek miało odbyć się spotkanie radnych tworzących zespół ds. Zawiszy z przedstawicielami CWZS. Rozmowa nie doszła jednak do skutku.

CWZS Zawisza jako jedyny z czterech klubów poproszonych o użyczenie obiektów Stowarzyszeniu Piłkarskiemu nie odpowiedział merytorycznie. We wtorek miało odbyć się spotkanie, podczas którego radni planowali dyskutować z działaczami z Gdańskiej na temat współpracy. Ci drudzy poprosili, aby zebranie zorganizować bez udziału mediów, gdyż – jak argumentował klub – „mogłoby to zagrozić bezpieczeństwu i przeszkodzić komisji w merytorycznym rozwiązaniu problemu”.

Przewodniczący zespołu Lech Zagłoba-Zygler przystał na tę propozycję, ale decyzja miała zostać jeszcze przegłosowana przez wszystkich radnych. Po burzliwej dyskusji wyproszono dziennikarzy, a Tomasz Rega, który ostatecznie jako jedyny głosował „przeciw”, na znak protestu opuścił salę.  Do rozmów i tak jednak nie doszło, ponieważ przedstawiciele CWZS w czasie dyskusji radnych opuścili ratusz.

Na środę CWZS planuje posiedzenie zarządu. „Stanowisko zostanie określone w oświadczeniu w najbliższym możliwym terminie” – czytamy w piśmie wysłanym przez klub. Najbliższe spotkanie zespołu ds. Zawiszy odbędzie się w piątek.


Powiązane treści