Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 2 • L 2
9C
Wt
10C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPawbeats promuje swój nowy album. Teledysk do utworu z Anią Dąbrowską [WIDEO]
05.02.2019 | 10:39

Pawbeats promuje swój nowy album. Teledysk do utworu z Anią Dąbrowską [WIDEO]

Pawbeats promuje swój najnowszy album OUT. Na początku lutego premierę miał teledysk do utworu „Lęk” z udziałem Ani Dąbrowskiej.

Za produkcję klipu odpowiada Pawbeats wraz z ekipą Videoflow Media. Zdjęcia były realizowane m.in. w Irlandii Północnej. – Bardzo często angażuję się w pracę nad teledyskami, ponieważ już na etapie tworzenia muzyki w mojej głowie pojawiają się pewne obrazy, pomysły, które potem przybierają formę scenariusza – tłumaczy muzyk. Jak dodaje, w trakcie podróży często poszukuje miejsc wywołujących emocje, które chciałby zachować. Dlatego też w najnowszym teledysku pojawiła się północnoirlandzka aleja buków.

Lęk to singiel z najnowszego albumu Pawbeatsa OUT i pierwsza jak dotąd kooperacja z Anią Dąbrowską. – Myślę, że wielu z nas odczuwa trudne do nazwania i do wytłumaczenia lęki. Czasem nieuzasadnione, niekiedy spowodowane doświadczeniami z przeszłości. O czymś takim jest właśnie utwór, który razem z Anią nagraliśmy. Czuję, że nadawaliśmy na podobnych falach przy tej współpracy – dodaje Pawbeats. W teledysku wystąpiła też aktorka Anna Karczmarczyk.

Najnowszy album Pawbeatsa składa się z jedenastu utworów. Bydgoski twórca oddał na nim głos artystom, których twórczość jest mu bliska. Oprócz Ani Dąbrowskiej, na płycie zaśpiewali: Natalia Grosiak, Novika, Pola Rise, Marika, Marcelina, Robert Cichy, Buslav, XXANAXX.

Chciałem nadać swojej muzyce trochę nowego koloru, pokazać ją od innej strony niż ta, do której już zdążyłem przyzwyczaić słuchaczy – wyjaśnia Pawłowski.

Album OUT został wydany samodzielnie przez Pawbeatsa i jest dostępny w sklepach muzycznych, internetowych oraz poprzez kanały streamingowe.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści