Pewne zwycięstwo Łuczniczki. Teraz trudne mecze
Dodano: 05.11.2016 | 22:54Łuczniczka odniosła drugie zwycięstwo w sezonie.
Na zdjęciu: Mateusz Czunkiewicz i jego koledzy z zespołu mogli się cieszyć z drugiej wygranej w rozgrywkach.
Fot. ST
W sobotnim meczu Plus Ligi siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz pewnie pokonali MKS Będzin 3:0. Było to drugie zwycięstwo podopiecznych Piotra Makowskiego w tym sezonie. Za tydzień bydgoszczanie zagrają na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a potem – u siebie z Asseco Resovią.
7. kolejka Plus Ligi
Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
Łuczniczka: Szczurek, Yudin, Sacharewicz, Filipiak, Katić, Nowakowski, Czunkiewicz (libero) oraz Sieńko.
MKS: Kozub, Waliński, Rejno, Araujo, Roberts, Ratajczak, Potera (libero) oraz Seif, Piotrowski, Peszko, Russell.
- Asta ma nowego trenera. Zagraniczny szkoleniowiec - 24 czerwca 2026
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026















