[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pieczywo za połowę ceny. BATON wprowadza promocję przeciw marnowaniu żywności

Dodano: 20.05.2022 | 10:30

Na zdjęciu: Z promocji można skorzystać w CH Focus, Galerii Pomorskiej oraz CH Zielone Arkady

Fot. nadesłane

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton rusza z nową promocją, w ramach której w ich punktach w bydgoskich galeriach można kupić tańsze pieczywo. Działanie ma na celu nie tylko umożliwienie klientom zakupów w korzystniejszych cenach, ale przede wszystkim ograniczenie liczby zwrotów jednodniowych produktów, które nie sprzedały się wcześniej. 

Oferta -50% (określana też jako Happy Hours) obowiązuje codziennie w godzinach 20:00 – 21:00, a skorzystać z niej można w piekarniach BATON funkcjonujących w CH Focus, Galerii Pomorskiej oraz CH Zielone Arkady. Za połowę ceny można kupić wszystkie chleby, bułki, drożdżówki oraz kanapki, które znajdują się w danym punkcie w czasie trwania Happy Hours.

Wprowadzenie nowej promocji to jeden ze sposobów firmy na walkę z marnotrawstwem jedzenia. – Chcemy ograniczyć zwroty i nie marnować żywności, rabat 50% w ostatniej godzinie otwarcia centrum zachęci klientów do zakupów – dodaje Michał Klawikowski, kierownik sieci sklepów Baton.

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku i obecnie składa się już z 28 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku. Niezależnie od lokalizacji, w każdym ze sklepów można kupić te same produkty. Są to chleby na najwyższej jakości naturalnym zakwasie, bułki, kanapki, drożdżówki, ciasto i inne słone oraz słodkie wypieki. Oprócz tego Baton wprowadza też produkty sezonowe czy okazjonalne, jak na przykład drożdżówka z rabarbarem.

Pieczywo za połowę ceny. BATON wprowadza promocję przeciw marnowaniu żywności